Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 194 10
Γενική βαθμολογία
 
3.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
2.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Στο πρόσφατο χρονικό διάστημα γράφω κριτικές οι οποίες έχουν μια δυσαρέσκεια μέσα διότη οι ξεπετάνες εχουν γεμήσει τον τόπο του αγοραίου έρωτα και υπάρχουν μαλακες σαν και μένα αλλα και αλλοι συμπουρδελιάρδες που πάνε σε αυτες είτε επειδη ξεγελιούνται ειτε συμβένει κατι αλλο! Κάποιος ομως που έχει μια πείρα στον αγοραίο έρωτα μικρη η μεγαλη καταλαβένει το επροκειτο να τραβήξει διότη καταλαβένεις μονο και μονο απο την συμπερφορα! Τεσπα ας μην σας ζαλιζω τα παπαρία με το μπλα μπλα αλλα ρε μαγκες δεν πάει αλλο πραγματικα !

ΘΑ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΕΙ Η ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΚΡΙΤΙΚΗ ΑΛΛΑ ΜΑΓΚΕΣ ΘΑ ΣΩΣΕΤΕ 20-30 ΕΥΡΩ Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
Λεπτομέριες:

12 Παρα στην φυλης και ολα κλειστα εκτος απο μερικα που δουλέουν και μεταμεσονύχτια όπως αυτο είχε κάτι αλβαναράδες τσάτσους καταλαβα απο της βρισιες της συνηθισμένες που ο καθένας της γνωρζει πλέον! Περνάει μια κοπέλα το κατάλαβα οτι ειταν ταν μελαχρινη ,ωραιο σωματάκι κλπ ,αλβανίδα πρέπει να ναι και μπάνει στο σπιτάκι αυτο αλλα πριν μπει εκανε κάτι χειρονομίες με τους αλβανους τσάτσους δηλαδη τόσο αντιαισθητικο ,τοσο ελεινο που δεν υπάρχει ,με βλέπει και μου εκλεισε το μάτι δεν ψάρωσα εγω ! Έκανα μια βόλτα τπτ το σπουδαιο οπως πάντα τετοιες ώρες !Συνέβει κατι ομως που δεν το περιμενα! Το 20ρικο που χα στην τσέπη επεσε 3 φορές στον δρομο και το εψαξα 3 φορες και το βρηκα σαν να ηξερε οτι θα το σπαταλουσα τσαμπα και ετσι εγεινε! Μπηκα μέσα βγένει η αλλη η μαλάκο με τα ρούχα και λεει γεια σας ,αρχηζει η τσατσα την ιδια ιστορια και ολοι κάνανε μεταβολη ! Ενα τυπος πέταξε ενα θεικο με τα ρούχα είναι καλύτερη ,ασχετη πληροφορία μεν ,σημαντικη για την συνέχεια! Ξαναβγένω μου φάνηκε φατσικά όμορφη ,πφφ ψευδαισθηση του φωτός αλλάζω γνώμη και μπήκα μέσα μπας και ειναι καλη ! Η τσατσά στην κοσμάρα της τελειως ,ουτε καν που είπε ποια κοπέλα απο της δυο ειναι ακομα εδωσα το 20αρικο και μπήκα μέσα μπας και δω ασπρη μέρα! Ελα ομως που η μεγαλη μέρα δεν ηρθε ποτε!Money MouthMoney Mouth

Αρχήζει η τραγικη εμπειρια:

Μπένει μέσα το ζώον με ενα χαζοχαρούμενο υφος και σπαστα ελληνικα που δεν μοιαζουν με αυτα των αλβανων αλλα με αυτα των πακιστανων πως μιλαγε έτσι? Τετράπαχη ,κωλο μες την μαυριλα,βυζι πεσμένο φατσα γλυκια! Αρχηζε να μου την πέζει για να μου σηκωθει και τπτ αλλο,μην κουραστει και φυγει ποιο νωρις!Η κοπέλα ΔΕΝ ΞΈΡΕΙ ΠΩΣ ΝΑ ΤΗΝ ΠΙΑΣΕΙ επιανε το κατο μέρος μονο πανο απο τα αρχιδια και εκει κουναγε σηκωθηκε λιγο,πηγε να γηνει κάτι και περίμενα να γινει κάτι καλυτερο στην συνεχεια,που μακάρι να μην υπηρχε συνέχεια! Η πιπα της ειταν σχετικά καλη τον εβαζε ολο μέσα αλλα δεν ενοιωσα τπτ ομως ,μερικες στιγμες καυλωνα λιγο και αναστέναζα οπως ΚΑΘΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΝΑΣΤΕΝΑΖΕΙ ΟΤΑΝ ΤΩΝ ΠΙΠΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΕ ΟΡΓΑΣΜΟ, και αυτη με ρωτάει : Γιατη κάνεις έτσι? ΕμμμμΕμμμμΕμμμμ χαχαχαχαχαχαχαχαχα και πως θες να κάνω μωρη να γελάω?
Την κοιτάω καλα καλα ,και μου λέει σε πονάω ? Της λέω οχι αν με πόναγες θα σε σταματουσα δεν θα σε αφηνα,ειχε και ενα σπαστικο ,ελεινο ειρωνικο γελιο που μου ηρθε πολλες φορες να της σκάσω καμια φαπα! Μου σηκώθηκε καλα καλα και κάνει την προσπάθεια να ανέβει απανο μου
,μου λεει πολυ μεγάλο και πολυ χοντρο θα πονέσω,μαγκες την έχω 18-19 αλλα μαλλον την εχω αρκετα χοντρη γιαυτο μου λενε τετοια συνεχεια αλλα και πάλι ρε πουστη μου οι πορνοσταρ την εχουν 20 και πάνω τι διαολο? Τεσπα,ανεβένει εντομεταξυ πως δεν έσπασε η καποτα δεν ξέρω ενα μουνι θεοστενο ειμουν έτοιμος να την ρωτήσω εαν ειναι παρθενα αλλα λεω παλι γαματο σταματη ! Δεν χοροπήδαγε καν μου λεει οχι ολη μέσα γιατη πονάω μονο την μιση καλα της λεω συνέχησε ισα ισα που κουναγε το σώμα της και εμενα μου πεσε ο μικρος και αυτη ΓΑΜΩ ΤΟ ΚΕΡΑΤΟ ΤΗΣ ΓΕΛΑΓΕ ΕΙΡΩΝΙΚΑ ΓΑΜΩ ΤΟΝ ΜΠΕΡΙΣΑ ΓΑΜΩ,δεν ντροπιαστικα ουτε τπτ αλλο παρα μονο νευριασα ,αλλα μου ξαναπηρε πιπα και μου ξανασηκωθηκε γυρνάει στα 4 ενας κωλος γεματος σπυρια ακαθαρσια,ολα αντιαισθητικα μου έκλεισε τα ποδια και τραβιωταν απο μπροστα για να μην μπαίνω ολοκληρος και ετσι κατεληξα να μου ξαναπέσει για αλλη μια φορα αρχησε να πεταει της μαλακιες της > της λεω ειμαι λιγο κουρασμένος ,ειμαι και εγω μαλακας αντι να της πω εισαι για το πουτσο την καλυψα κιολαςΛύπη
δυστηχως για αλλη μια φορα κατέληξα να ζητάω μαλακια για να τελειωσω και οχι οτι επειδη μαρέσει αλλα επειδη δεν γεινόταν αλλο λεμε με αυτο το ζωαδι ! Δεν παρουσιασα ποτε στης 60 φορες που εχω παει μπουρδελο ποτε προβλημα στυσης και ομως οποτε μου έπεφτε εστω και η πιο αθλια σε υπηρεσιες πουτανα με έκανε να τελειωσω ,δεν μου αρκεί βάζουν πολυ δυνατο προφυλακτικο και αυτη η καριολα τωρα έφερε καποτα για πουτσους εξτρα σμολ ,και το αστείο της υπόθεσης ? Η τσατσα ελεγε τα δικα της εξω οπως ολες οτι ειναι τελεια οτι κανει τα παντα κλπ ,αρχησα να γελάω και μου λεει γιατη γελας? Της λεω τπτ! Αρχηζει και την πέζει πραγματικα δεν ΗΞΕΡΕ ΝΑ ΤΗΝ ΠΙΑΣΕΙ , δεν φταιω εγω εαν η αλλη δεν ξέρει να την πιάσει να μην μου πέσει δηλαδη? Της την φυλαγα για το τελος ομως της λεω: kαμια αλλη φορα δεν μου εχει τυχει αυτο,και μου λεει> οχι της λεω εγω ειμαι μαλακας που ηρθα σε σένα ,δεν ακουσε κιολας,καλυτερα! Στο τέλος μου λέει δουλευω φυλης 59 ,της λεω θα εθρω αυριο με κοιταει παλι με αυτο το γαμιωδες ειρωνικο βλέμα και μου λεει >
πάλι καλα που τα κατάλαβες της λεω,και πάλι δεν ακουσε την εβγαλα 2 φορες καθαρη ΓλώσσαΓλώσσα οχι οτι θα μου έκανε τπτ θα μου έκλανε μια μαντρα αλλα ποιος την ακουγε μετα! Φευγει πάλι με βαριεστημενο υφάκι πραγματικά ειμουν ετοιμος να δακρυσω απο τα νευρα μου μου είχε ανεβει το αίμα στο κεφαλι με την γαμιολα ! Οταν βγηκα εξω ειπα σε 2-3 ατομα μακρια φυγέτε και αυτοι γελασανε εαν θελουν να τα χαραμησουν ετσι δικο τους πρόβλημα δεν τους ξέρω καν!

Κουραστηκατε στο διαβασμα μαγκες μου? Εγω ομως δεν κουραστηκα να γράφω ,ειμαι και εγω κοματι του αγοραιου έρωτα και θα ειμαι εδώ κανοντας τα πάντα να ξεβρωμησει ο τόπος απο της ξεπετάνες,και απο οτιδηποτε δεν αρκει στο να ανηκει σε αυτον τον χώρο που το συγκεκριμένο ειναι το αρχαιοτερο απο ολα τα επαγγελματα!
Καλη συνεχεια ,και μακριά απο αυτην ΦΥΛΗΣ 59 ΚΑΙ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΕΔΩ ΠΕΡΑ ,ΜΑΚΡΙΑ ΛΕΜΕ! ΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμός

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 13, 2010
Όνομα κοπέλας
Σάντρα
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού