Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 88 10
Sex Studio 126790
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
στην hot villa της καρδιτσας που ειναι ανοιχτα απο τις 6 απογευμα μεχρι τις 4 περιπου το πρωι η ελενα κλασικα σταθερα δουλευει...αδυνατη,μικρα βυζακια που επιδεικνυει ηδη απο το σαλονι,κωλαρακι οχι πολυ στρογγυλεμενο δυστυχως,κοντο μαλλακι μαυρο,αγορε και προσωπακι ομορφο,πικαντικο...την πετυχα σε καλα κεφακια και την αφησα να αναλαβει πληρως πρωτοβουλια μετα την πολυ ωραια και βαθια της πιπα στην οποια περιποιειται και τις μπαλες πριν βαλει την καποτα.τα κουνηματα της απο πανω ανεβασμενη ειναι μοναδικα και δεν κουραζεται ποτε οπως μου ειπε....την αφησα να κουνιεται λοιπον μεχρι να χυσω σε διαφορους ρυθμους ενω που και που μου εσκαγε και κανα φιλακι και κανα γλειψιμο στις ρωγες μου...πριν στα προκαταρκτικα με ειχε αφησει να γλειψω τα βυζακια της να χαιδεψω το μουνακι της ακομη και να το φιλησω αν και μου ειπε γαργαλιεται εκει χαμηλα....Γλώσσα
το κλου της βραδιας η αγενης τσατσα αφου απαιτησε σε αυστηρο τονο την πληρωμη των τριαντα ευρουλακιων απο την εξωπορτα σχεδον μου εκοψε και αποδειξη απο ταμειακη μηχανη που βεβαια οπως μου ειπε δεν θα μου χρησιμευσει πουθενα αλλα τεσπα εγω πρεπει να στην δωσω...ευγε..
αξιζει για τριαντα ευρω που παιρνει και ειναι ευγενεστατο κοριτσι και χωρις να βιαζεται...αψογη επαγγελματιας...
απλα το σπιτακι θελει και μια ανανεωση απο κοπελες καποτε.....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 09, 2010
Όνομα κοπέλας
Έλενα
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού