Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325942
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Λοιπόν...
Καλησπέρα καταρχήν, είμαι νέο μέλος στο forum και αν κ διαβάζω κριτικές εδώ και 1+ χρόνο κ έχω κάνει αρκετές επισκεψούλες σε studio της πόλης μας,κακώς μέχρι τώρα δε μοιράστηκα κάποια εμπειρία μου.Είπα όμως να ξεφύγω απο την τεμπελιά μου κ να αραδιάσω μερικές κριτικές ξεκινώντας απο αυτήν:

Ξεκίνησα αποφασισμένος για την εν λόγω κοπελιά κ για την ωραία εμφάνιση της αλλά ακόμη περισότερο για τις αντιφατικές κριτικές που μου προκάλεσαν την περιέργεια να δοκιμάσω κ μόνος μου.Μπαίνω σχεδόν κατευθείαν στο δωμάτιο επιλέγοντας το απλό πρόγραμμα των 40Ε,ευγενική τσατσά,ωραίος όπως πάντα ο χώρος,αν και ένας καθρέπτης στα μικρά δωμάτια πιστεύω πως θα ήταν ταμάμ!

Μετά απο ολιγόλεπτη αναμονή παρακολουθώντας τη τσόντα στην TV,ήρθε η Τζέσυ,πολύ εμφανίσιμη κοπέλα,ωστόσο διαφορετική απο όπως την περιμένεις χαζεύοντας τη στο σαλόνι,όπου φαίνεται εντυπωσιακός μούναρος,ενώ στο δωμάτιο είναι μια ωραία γκαβλίτσα.Σωματάκι ψιλοχαλαρό,βυζάκια με καλούτσικη αίσθηση,ωραίο πρόσωπο,δέρμα κ κώλος καλά αλλά λίγο κατώτερα του αναμενόμενου.Σε γενικές γραμμές ένα πολύ ωραίο γκομενάκι.

Γνωρίζοντας απο τις προηγούμενες κριτικές για τη μέτρια διάθεση της ξεκίνησα με λίγο χαβαλέ ,κοπλιμέντα ,ψιλοκουβέντα ενώ ξεντύνονταν αργά για να βελτιώσω τις πιθανότητες μου...Σιγά σιγά μπήκαμε στα προκαταρκτικά όπου ασχολήθηκα αρκετά με τα βυζάκια της και πασπάτεμα στο μουνάκι της το οποίο επέτρεπε σε αντίθεση με τις περισότερες συναδέλφους...Παράλληλα μου τον έτριβε,μια εγώ απο πάνω, μια ξαπλωμένος για λίγα λεπτά.Κάναμε καλή αρχή!Έπειτα πέρασε το προφυλακτικό κ έκανε μια καλή πίπα,όχι κτ το εξαιρετικό αλλά ικανοποιητικότατη,σε στάση όπου είχα πρόσβαση σε όλο το κορμί της.

Περνάμε λοιπόν στο κυρίως πιάτο με ιεραποστολικό κ σφυροκόπημα με παράλληλο ζούληγμα των βυζιών.Μετά ανέβηκε απο πάνω όπου χοροπηδούσε κάπως άγαρμπα είναι αλήθεια,ωστόσο έκανε προσπάθεια.3η κ μοιραία στάση doggystyle όπου χουφτώνοντας και σφαλιαρίζοντας τον πισινό της μετά από πολύ σπρώξιμο τελείωσα.Στη συνέχεια ντύθηκε κ χωρίς χρονοτριβή μου είπε ένα άψυχο 'γειά σου' κ αποχώρησε.

Συμπέρασμα:Η κοπέλα έχει να δώσει πολλά κ σε εμφάνιση κ σε υπηρεσίες (ίσως διορθώθηκε κ μετά απο τις κριτικές) κ σε συμμετοχή (κ βογκητά κ ζωντάνια κ χωρίς μη κ μου) αλλά την εικόνα χαλάει η θλιμμένη κακή διάθεση της που εν τέλει σου αφήνει μια άσχημη γεύση ενώ η εμπειρία αντικειμενικά ήταν καλή!


Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 02, 2010
Όνομα κοπέλας
Τζέσυ
o mikros toumpanistis
Μέλος
Εγγραφή:
3 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
8
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού