Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.3 31 10
Τσόντες 78377
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Γυναίκες πορνοστάρ
 
7.0
Άνδρες πορνοστάρ
 
7.0
Σενάριο/Σκηνοθεσία
 
5.0
Ποιότητα εικόνας/ήχου
 
6.0
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Χμμμ; Πιστευω πως αν υπηρχε εστω ενας λογος να ξαναεβλεπα αυτο το ταινιακι θα ηταν αν το εβλεπε κανενας φιλος στο κομπιουτερ μου σαν αρχειο και του εβαζα να δει αυτο το θεαμα με την ανορεξικη η μαλον να το θεσω καλητερα τον λιγνο με την λιγνη .
Εμμμμ Ενα ξενερωτο γαμισι με ενα τυπο γκομενο και μια γκομενα που θυμιζε φαση γαμισι μιας βραδιας αλα το θεμα ειναι πως χασανε το τρενο ολλοι μου φαινετε.
υποτιθετε οτι αυτη ειναι γκομενα του ακολου, και την παει για γαμισι στο μοτελ ,εκει που την παει ειναι αλος ενας τυπας που δεν φενετε απο τη μεση και πανω αλα το μονο που κανει ειναι να τον παιζει και να την κερναει ( ρε σεις παραγωγοι τι τον θελατε τον ακεφαλο )
ακυρο τελειος, βαλτε του κεφαλι τουλαχιστον.
Η γκομενα τωρα πλαστικη μεχρι αηδειας δεν ελεγε πολλα αλα ενταξει το παλεψε λιγο, γρηγορα ομως καποιος να την ταισει κανα φαγητο αληθινο γιατι εχει ρεψει η κοπελα.
Το τυπακι παλι καλο καυλι αλα περιμενε την γκομενα να κουνιθει στο γαμισει ,ποιο ενεργητικη βρικα την γκομενα παρα αυτον λοιπον .
το σεναριο δεν μου αρεσε τοσο, Η ταινια πολυ μετρια , αλα πιστευω οτι βρισκομαστε στο σωστο δρομο για καλητερες ελληνικες ταινιες στον πορνοκηνηματογραφο Κουλ
dourosladers
Σπουδαίος
Εγγραφή:
4 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
147
Likes:
2.184
Πόντοι:
2.630
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, @.Dod0s

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού