Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 95 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επισκεψη μετά από καιρό στη μικρή μας γαλλιδούλα. Η γκόμενα είναι άπαιχτη. Μελαχρινό κοντοπούτανο γυρω στα 24, πρωσοπο εκφυλο και με ένα κορμί δυναμίτης. Βυζακι 2αρι σφιχτο σαν πετρα, σωμα αγαλματενιο και μια κωλαρα απιστευτη. Πηρα το απλό πέρασα μέσα και η κοπέλα κατεύθασε μετά από ολίγα λεπτά. Στην αρχή μου τριφτηκε μου εφερε τα βυζακια στη μουρη μου, τα οποια εφαγα μην χανοντας ευκαιρία. Ηταν δεκτική στα χαδάκια αλλα όχι πολλα πολλα. Μετά από κανα τρίλεπτο μου πηρε μια υπεροχη πίπα με θεα το ακρως καυλωτικό προσωπό της. Στη συνέχεια χωρις να με ρωτήσει με καβαλησε κανα τρίλεπτο και η καριόλα με όλα τα προηγουμενα αλλα και τις κραυγουλες που εβγαζε στην καβαλα με καβλωσε. Την εβαλα στο πλαι και την σφυροκοπησα. Αφου καταφερα και κρατήθηκα την εβαλα στα τεσσερα και εκει τα ειδα όλα! Τη κωλαρα ηταν αυτη! Την πηρα πισωκολλητο και κατεθεσα οτι ειχα και δεν ειχα. Αφου τελειωσα η γκομενα καθησε λιγο για κουβεντουλα και με αποχαιρετησε με ενα φιλακι στο στομα(αποξω-αποξω). Εν κατακλειδι η Εμανουέλλα ηταν πολυ καλη, υπομονετικια, φιλοτιμη, σωστη επαγγελματιας. Μπραβο της. Περασα υπεροχα. Εννοειται οτι θα την ξανατιμήσω...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 19, 2010
Όνομα κοπέλας
Εμανουέλλα (Μαρλέν, Μαριλύν)
diomides1
Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
2
Πόντοι:
26
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού