Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 823763
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Εχω κοζαρει το μωρο πολυ καιρο τωρα και σημερα δεν μου ξεφυγε Μεγάλο χαμόγελοβγαινει το μωρο στο σαλονι(περιμέναμε 3-4 συναγωνιστές)εκανε μια γυρα στο σαλονι λες και ηταν σε πασαρελα,φευγοντας μου ριχνει και μια ματιά μες την καβλα.απο σωμα εχει αναλογια μοντέλου.φοβερο κωλο και ποδια γενικα ειναι καλο μουνι. πρεπει να φάνηκα σαν χαζος ετσι οπως πετάχτηκα 1ος και ειπα ''θα περασω''.Στο γνωστό πανω δωμάτιο περασα, δεν άργησε να έλθει. Αρκετά φιλική, μιλήσαμε για λίγο πριν ξεκινήσουμε.ενω περιμενα να αρχισει να γδύνετε αυτη έκατσε στην πολυθρόνα που εχει απεναντι στο κρεββάτι και αρχισε να κανει ενα μινι sex show.αυτο δεν μου εχει ξανατύχει....Χμμμ;
παμε τωρα να πουμε μερκα πραγματα για το πηδημα μας αψογα τα προκαταρκτικά της, αρκετα παιχνιδιάρα, όλο νάζι, ιδιαίτερα δεκτική και πιπα που σου εξαφανίζει καβλι(deep throat) και αρχιδια.δεν θα αντεχα πολυ και την γύρισα στα 4.εκει αρχιζει ενα σχετικο gfe γαμήσι μιας και ειχαμε μια παραξενη χημεία.μετα την σηκωσα απο το κρεββατι και την πηγα στην πολυθρόνα,εχει εφαγε σφυροκόπημα πολυ γερο χωρις να παραπονεθεί ,ισα ισα μου ελεγε να της τον χωνω πιο δυνατα.μετα παλι κρεββατι και την ανεβασα απο πανω.εκει δωσε ρεσιτάλ. φιλιά σε λαιμο και σωμα,να μου μιλαει συνέχεια λεγοντας μου σκίσε με.δεν αντεξα αλλο παιδια και κατέθεσα...Στο sex ήταν πολυ καλή. Δεκτική σε όλες τις στάσεις που ζήτησα, πρόθυμη, καλή συμμετοχή, συνεργάσιμη σε ότι κάναμε.γενικα μπορω να πω οτι μπορει να συγκριθεί με την αντζελα.
Mπριγκίτε περασα καβλα.πολυ καλη μεταγραφη το μωρο αυτο.συναγωνιστές συστήνεται...θα τιμηθεί ξανα σιγουρα....τελος!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 06, 2010
Όνομα κοπέλας
Μπριγκίτε
Υπηρεσίες
gastez
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
23 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
8
Πόντοι:
1.290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού