Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 180 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Την Σουζανα ειχα να την παρω απο περσυ το καλοκαιρι, οταν ειχε σταματησει ξαφνικα την δουλεια.
Για καλή μου τυχη την ειδα παλι στο προγραμμα και πηγα σημερα (Κυριακη) το πρωι.
Σουζανα εστι Τσεχα ξερακιανή 45+ μιλφ.
Αδύνατη, με μικρο βυζι αλλα φοβερη ρωγα μετριο εκφυλο πρόσωπο και ξανθο μαλι.
Σαν παρουσια δεν λεει και πολλά, ειδικά γι αυτους που γουσταρουν πιπίνια.
Δεν μιλα ελληνικα, δεν μιλα καλα αγγλικα, μονο γερμανικα και τσεχικα.

Οτι χανει σε εμφάνιση και νεοτητα ομως το αναπληρωνει- και με το παραπανω- σε υπηρεσιες στο δωματιο.
Πηρα το απλο προγραμμα των 50 ευρω και μπηκα στο ανακαινισμενο δωματιο, που εχει πλεον και ντουζιερα. καθαριοτητα σε υψηλα επιπεδα και η τσατσα ευγενικη.
Στο κυριως θεμα. Η Σουζανα δεν αλλαξε καθολου! ουτε στο σωμα ουτε στην συμπεριφορα!
κεφατη και χαμογελαστη αρχισε ενα απιστευτο γλυψιμο απο τα ποδια μεχρι τα αυτια σε ολο μου το σωμα.
Χαδια και φιλια-γλειψιματα παντου.Χωρις καμια βιασυνη
στη συνεχεια σκουφος στο εργαλειο και πιπα πάρα πολυ καλη, εναλλαγες deepthroat και αργης βασανυστικης πιπας στο κεφαλι του πεους, γλειψιμο αρχιδιων.
με δικη της πρωτοβουλια ανεβηκε απο πανω και αρχισε τρελο ροντεο.
την γυρισα στα 4 οπου εκει αρχισε να φωναζει με δυναμη και να παλευει με τα σεντονια (ξεστρωσε το κρεβατι! καθως κρατιοταν με δυναμη απο τα σεντονια)
στη συνεχει αιεραποστολικο οπου με ειχε πιασει απο την μεση και μου παρατρυνε να την πηδαω οσο πιο γρηγορα και βιαια μπορουσα δινωντας μου αυτη το ρυθμο. Τρελο γαμησι. αρχισε παλι να φωναζει με δυναμη και να ιδρώνει ολο της το σωμα. Η γκομενα η ειναι πολυοργασμικη ή νυμφομανα ή και τα δύο.
Οπως και να έχει παντως εγω περναω παντα σουπερ μαζι της και την προτεινω σε όλους τους μιλφολάτρες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 06, 2010
Όνομα κοπέλας
Σουζάνα
Υπηρεσίες
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
490
Likes:
36.488
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, CHRIS1971 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού