Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 62 10
Γενική βαθμολογία
 
3.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Με έχουν κατηγορήσει, ότι έχω υπάρξη επιεικής σε κάποιες περιπτώσεις. Οι κριτικές μου μπορούν να βοηθήσουν συναγωνιστές που θέλουν να περάσουν καλά, ζητάν καλή εξυπηρέτηση και "καλά" κορίτσια χωρίς ιδιαίτερα παράξενα βίτσια... Και κάποιους τέτοιους συναγωνιστές έχω επιλέξει να εμπιστεύομαι. Σόρρυ για τον πρόλογο!!!
Η κοπέλα, χωρίς να έχει όμορφο πρόσωπο ή σώμα, μου φάνηκε πολύ πρόσχαρη και ευχάριστη στο σαλόνι και μου προκάλεσε την εντύπωση, ότι αν και όχι το στυλ μου (πολύ αδύνατη) θα περάσω καλά. Δεν έπαιζε τίποτα καλύτερο στην γειτονιά (εμφανησιακά τουλάχιστον) και είπα να περάσω. Να συμπληρώσω ότι έχει ένα όμορφο, μετρίου μεγέθους, στητό, φυσικό στηθος.
Στο δωμάτιο μόνο ευχάριστη δεν ήταν. Μπήκε σκαλίζοντας την μύτη της. "Γδύσου", μου λέει (δεν είχα προλάβει να βγάλω το t-shirt μου). Προσπάθησα να κάνω κουβεντούλα να φτιάξω λίγο διάθεση, αλλά οι μόνες λέξεις που απέσπασα ήταν "'Ινκα" και "Ρουμανία". Α)Πέρασμα καπότας στο πεσμένο πέος (που πάς κορίτσι'μ), Β) Κακή πίπα που δεν υπήρχε περίπτωση να προκαλέσει ανόρθωση, Γ) Καβάλα στο ακόμα πεσμένο μου πέος (αααα). Εκεί μου λέει "δεν γίνεται δουλειά, έλα από πάνω". Δ) "Αυνανίζομαι" μπας και... ουτέ καν να μπει στον κόπο να βοηθήσει. Ε) Εκεί που κατάφερα να τον σηκώσω σκέφτομαι "καλά Μ@λ@κας είμαι? Τον παίζω για πάρτυ της? Δεν πάω σπίτι να δω καμιά τσόντα, να φτιαχτώ και λιγάκι?" Ζ) Άστο της λέω και πάω να πλυθώ. Ενώ πλένομαι με σπρωχνει και αρχίζει να πλένει το στόμα και το μουεεεε...αιδοίο της.
Πολύ πλάκα παιδιά!!! Συνιστάται ανεπιφύλακτα σε νεκρόφιλους, λάτρεις των πλαστικών κουκλών, 15χρονα και βέβαια σε συναγωνιστές που έχουν πάθει "αγγύλωση" στο πέος και δεν λέει να τους πέσει. Αυτή... μπορεί να σας το ρίξει!!!
Για όσους πιστεύουν ότι υπερβάλω... μάλλον έχεται δίκιο. Πρέπει να σεβόμαστε τα κορίτσια (και τα σέβομαι ιδιαίτερα). Αλλά πρέπει και αυτές να σέβονται τους πελάτες και για όσες δεν σέβονται, εδώ είμαστε. Κριτική όχι μόνο για τα "καλά" κορίτσια, αλλά και για τις φόλες, γιατί ΠΑΝΤΑ προέχει το συμφέρον του συναγωνιστή.
Συγνώμη αν σας κούρασα.
Καλές αναβάσεις!!!!!!!!!!!!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 19, 2010
Όνομα κοπέλας
Ίνκα
Μέλος
Εγγραφή:
17 Φεβ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού