Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 194 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η κλασικη ξανθούλα Έλενα που δουλευει αρκετο καιρο σε αυτο το σπιτακη και που παλια δουλευε φωκαιας! Την είχα παρει μια στην αρχη ,και μια μετα απο καιρο την πρωτη φορα καλη την δευτερη μετρια,ειπα να δοκημασω και μια τριτη φορά! Εμφανισιακα ομορφη,κολαρα,σωματακι ωραιο καμπυλοτο με λιγα πιασιματακια,ο λογος που βάζω 8 είναι το ανυπαρκτο βυζι της! Το σπιτακι αυτο εχει δωματια καθαρα και δωματια μετρια σε καθαριοτητα! Ετυχε να μπω σε ενα μετριο,διοτη εκει με εβαλε η τσατσα,που είταν αρκετα ευγενικη μαζι μου! Η κοπέλα αρκετα καλη σε συμπερηφορα ,και πολυ γλυκια,με εκανε να νοιωσω ανετα! Αρχησε με φιλια και χαδια οσπου εβαλε την καποτε και αρχησε μια μετρια προς καλη πιπα!Για αρχη της ζυτησα να ανεβει αυτη απο πάνο μου μιας και ειμουν κουρασμενος και δεν μπορουσα να αντεξω αλλες στασεις ,δεχτηκε με ανεση! Αρκετα καλη αισθηση ,με συμμετοχη εκ μερους της,δηλαδη γρατζουνισματα στην πλατη και φιλια στο λαιμο!Επομενος σταθμος σταση ιεραποστολικη! Και εκει καλη συμμετοχη με ωραια βογγητα εκ μερους της! Της ζυτησα να μου κάνει ενα χειρογλυκανο για να τελειωσω,γιατη δεν αδειαζω ευκολα με μαμησι! Μετα απο κανα 2λεπτο χειρομαλαξης,τελος! Αρχηζε να με πειραζει,αυτο μαρεσε! Ειναι λιγο καλυτερη απο την αλλη φορα που είχα παει! Ελπηζω να βελτιωθει ακομα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 22, 2010
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Υπηρεσίες
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού