Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 230 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Κριση οικονομικη,εξαρση εγκληματικοτητας,οι ελεινηδες μας τρωνε τα λεφτα,,και σαν να μην εφτανε αυτο,και η παρηγωρια μας τα κοκκινα σπιτακια παρουσιαζουν μια παρακμη απο αποψη υπηρεσιων χυστες μου!! Εχω Παρει και εχω ξαναπάρει αρκετες φορες της ιδιες! Αλλες απο το καλο στο καλύτερο ,αλλες αντιθετα,,και αλλες στα ιδια επιπεδα!! Δεν ξερω δεν μπορει να είναι τυχαια ολα ,οσες φορες τελευταια εχω παει φυλης τπτ το σπουδαιο! ! Η Αλινα δουλευει και στο διπλα σπιτη με το ροζ τοιχο την ειχα ξαναπαρει αλλα παπαλα! Εμφανισιακα καλη! Γλυκια φατσα,ωραιο σωμα και κολαρα που δεν αφηνει ουτε καν να την κοιταξεις!! Στο δωματιο ναι μεν αργησε κοντεψα να χυσω πεζοντας την! Ηρθε μετα απο κανα 10λεπτο,αρχησε τα ωραια λογακια και τα γλειψιματα !! Τεσπα το επεξα αδιαφορος! Της ζητησα να γυρισει τον κολο της σε εμενα να χαρω και λιγο κουλουρακι εστο και με χερια,μου ειπε μην πιασεις μουνι,οκ λεω! Γυρναει παω να χαιδεψω λοκοτρυπα τραβιοταν εντομεταξυ η πιπα της μετρια! Την φερνω στο προσωπο μου δεν ηθελε ! Κααλααα! Ειχε και ωραιο κολο γαμωτο και μόνο που το εβλεπα καυλωνα! Την γυρναω στα 4 και αρχησα ενα γρηγορο οσπου δεν καταλαβα καν πως τελειωσα μικρη συμετοχη εκ μερους της με βλεματακι μονο! Τι να το καμω? Τπτ το σπουδαιο! Πρεπει να φερουν καινουριες να δουμε φρεσκο πραγμα,πρωσοπικα της βαρεθηκα η ιδιες και οι ιδες! Φερτε ρε φρεσκο φρουτο στο λαο!! Αλλα θα μου πεις που θα πανε!! Ειμαι γενικος λιγο στεναχωρημενος διοτη πανε η καλες εποχες που εμπενες μέσα και η πουτανα ειταν σαν γκομενα σου,δυσκολα τα πραγματα!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 31, 2010
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Υπηρεσίες
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού