Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 22 10
Ξενοδοχεία 43997
Γενική βαθμολογία
 
9.6
Χώρος (γενικά)
 
10.0
Καθαριότητα
 
9.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
10.0
Διακριτικότητα
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πήγαμε χτες με την δικιά μου, επειδή πήγαμε πρώτα στο Crystal Blue και δεν είχε δωμάτιο ούτε για δείγμα. Οπότε αν και μακριά αποφασίσαμε να το τιμήσουμε. Γενικά από τα καλύτερα που έχω πάει. Ο χώρος τέλειος. Πολυτελέστατο στηνείσοδο, είχε και κάτι περίεργα ψάρια στο ενυδρείο (άσχετο). Η πρόσβαση ήταν εύκολη καθώς δεν είχε κίνηση και ευτυχώς έχει δικό του πάρκινγκ. Ωστόσο βάζω μόλις 8 γιατί κάποιου μπορεί να του φανεί μακριά. Ωστόσο, αν σκεφτείτε ότι για να πάτε σε αντίστοιχο του κέντρου μπορεί να χαλάσετε διπλάσια ώρα στην κίνηση, είναι μια πολύ καλή λύση.
Από αναμονή, εμείς δεν αντιμετωπίσαμε πρόβλημα γιατί πήραμε σουίτα αλλά μας είπαν ότι απλό δωμάτιο δεν είχε, οπότε κάποιος μπορεί να αντιμετώπιζε πρόβλημα, αλλά ας μην ξεχνάμε ότι ήταν ώρα και μέρα αιχμής (σάββατο 2.30 το βράδυ). Ο τύπος στην υποδοχή εξυπηρετικότατος, μας έδειξε και την σουίτα και είπε ότι δεν υπάρχει πρόβλημα αν ανέβουμε και δεν μας αρέσει να γυρίσουμε πίσω να επιλέξουμε κάποιο άλλο δωμάτιο. Νεράκια δωρεάν.
Τώρα στα περί δωματίου, επιλέξαμε το δεύτερο δωμάτιο στις φωτό με το κόκκινο ντεκόρ. Πολύ όμορφα διακοσμημένο, με μεγάλη φωτιζόμενη αφίσα της Ν. Υόρκης. Στα μέιον, για όσους θέλουν να δουν καμια τσόντα το ότι ήταν πολύ μικρή σχετικά η τηλεόραση (αν και LCD). Πολύ καθαρό δωμάτιο. Με ταινία στην λεκάνη. Μπουρνούζια, παντόφλες μιας χρήσης, σεσουάρ, σαμπουνάκια, σαπουνάκι, αφρολουτράκια. Γενικά από τις καλύτερες σουίτες που έχω πάει σε σύγκριση και με την τιμή της, η οποία ήταν 62 ευρώ για 4 ώρες. Σίγουρα θα ξαναπαμε να δούμε και τι παίζει και στα απλά δωμάτια και ώρα μη αιχμής. Οι τιμές του μπαρ νορμάλ. Μας έπιασε μια λιγούρα και πήραμε ομελέτα, πατάτες, ποτό και κέικ με 12 ευρώ. Αυτά
Μέλος
Εγγραφή:
25 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
0
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού