Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 64 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Μεγαλο λαθος που πηγα σε αυτο το μπουδελο!



Η γκομενα ειναι καλη στην εμφανιση αλλα μαγκες ισως ειναι τα χειροτερα 15 ευρω που εχω ξοδεψει μεχρι τωρα στην μπουρδελο-καριερα μου.



Η γκομενα αν ειναι ηδη μεσα στο δωματιο οταν πατε να την δειτε, παιζει να την ακουσετε να βογκαει και να καβλωσετε.



Ετσι και εγω.



Την βλεπω κιολας καπως ομορφη και λεω τι στο διαολο, 15 ευρω ειναι και φαινεται να ειναι καλη.



Αμ δε!



Μπαινω μεσα και οταν ηρθε αρχισε να μου τον παιζει. Ηταν παρα πολυ βιαστικη, ισως επειδη τελειωνε την βαρδια της - δεν θα ελεγα οτι με ενδιαφερει και ιδιαιτερα - και ψιλοξενερωσα με την βιασυνη της και αργησε να μου σηκωθει. Και αυτη παιζει να ξενερωσε απο αυτο, αλλα στα αρχιδια μου.



Ξεκιναει την πιπα, και ο πουτσος μου ουτε καν εχει καβλωσει στο μισο, και σταματαει! Της λεω συνεχισε, συνεχιζει με τα χιλια ζορια, ( η πιπα αδιαφορη αλλα σε μερικους ισως αρεσει το οτι ειναι "βρωμικη" οπως στις τσοντες φαση ) και μετα ξεκιναω να την γαμησω.



Αυτη, με ενα μουνι μεγαλυτερο και απο το αν ανοιξει ενας ελεφαντας το στομα του, και η γκομενα να εχει τα δαχτυλα της στον πουτσο μου καθως την γαμαω ( γυρω απο τον πουτσο, ο δεικτης και ο μεσος ).



Αρχισε τα βογκητα, τη στιγμη που εγω καλα καλα δεν ειχα καταλαβει αν εχω μπει η οχι, και το επαιζε και καλα οτι ειχε καβλωσει. Μαλακιες δηλαδη.



Σε μια φαση πεταξε και κατι στη γλωσσα της, μαλλον ρωσσικα, και της λεω ναι δικιο εχεις και στραβωσε η καριολα! ( ετσι πως ειπε αυτο που ειπε δεν φανηκε να ηταν κατι καλο - αλλα προφανως και στα αρχιδια μου την εγραψα )



Να μη τα πολυλογω και σας πρηζω και τα παπαρια, ΜΕΙΝΕΤΕ ΜΑΚΡΥΑ οπως λεει και ο τιτλος.



Τσαμπα τα 15 ευρω, καριολα.



Η γκομενα σταματαει την βαρδια της στις 11 το βραδι.



Υ.Γ. Με τετοια βογκητα η γκομενα επρεπε να γινοταν τενορος! ( μια ευγενικη χορηγια του πατουσιαρη ΚΟΤΣΑΡΙΚΟΥ που και αυτος γαμησε την συγκεκρικενη γκομενα και προσυπογραφει τα παραπανω ! )

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 12, 2007
Όνομα κοπέλας
Σουζανα
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
16
Πόντοι:
5.775
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού