Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 108 10
Sex Studio 215808
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
επισκεψη πρωινη στην βιλα...ανοιχτα πρεπει να ταν και τα τρια σπιτια.στο ενα ειδα ταμπελιτσα νατασσα και στα αλλα δυο δεν ειχε οποτε προχωρησα προς τα κει να εξερευνησω τι παιζει.τελικα ηταν βαρδια η τατιανα και η κριστι που δεν την ειχα ξαναπετυχει οποτε ειπα να δοκιμασω μια αλλαγη απο τα συνηθισμενα.εμφανισιακα μετριο υψος,καστανοξανθη με ανταυγειες(ιδιο χρωμα εκανε και η τατιανα που την ειχα γνωρισει μελαχρινη παρεπιπτοντως),κωλαρακι οχι ιδιαιτερα σφιχτο και στρογγυλο οπως θα το προτιμουσα αλλα τεσπα,βυζακι καλο με ωραια ρωγα.αδυνατη,βουλγαρα στην καταγωγη μου ειπε,καλα ελληνικα και εχει 2 μηνες περιπου στο μαγαζι.στο κυριως θεμα τωρα αφου περασα και ξεντυθηκα ηρθε εκανε μια πιπα πολυ μετρια και απο ταχυτητα και απο επιδεξιοτητα,με αφησε να την γλειψω κι εγω παντου βυζακια,μουνακι αφου ειχα παρει το αντιστοιχο προγραμμα και μετα στα τεσσερα η διεισδυση στο σφιχτο σχετικα μουνακι της και καταθεση.αλλα απο στησιμο ψιλοχαλια...συμμετοχη υπηρχε καποια αλλα οχι κατι το συγκλονιστικο.εν κατακλειδι μαλλον περασε τις εξετασεις και κοπηκε οποτε δεν θα προτιμηθει στο μελλον αν και εμφανισιακα ειναι αρκετα ομορφουλα και πιπινακι.σημειωση οτι κανει και πρωκτικο για τους φαν του ειδους με 100 ευρω και ισως αυτος να ειναι ο μονος λογος μια αλλη φορα να την ξαναπαρω για να δοκιμασω το κωλαρακι της αν και μαλλον θα ειναι και σε αυτο το προγραμμα πολυ μη μου απτου....ειδικα αν πατε νωρις και ειστε πρωτοι οπως εγω...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 11, 2009
Όνομα κοπέλας
Κρίστυ
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού