Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 5 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Είδηση πρώτη: η κοπέλα δεν είναι η Gabi-Geisha.
Είδηση δεύτερη: ευτυχώς για εμένα μου βγήκε πολύ καλύτερη.
Για αυτό που αναφέρω είμαι 100% σίγουρος καθώς είχα επισκεφθεί και εγώ την Gabi-Geisha και για να πω την αλήθεια αυτήν πίστευα πως θα δω. Μου ανοίγει λοιπόν μια διαφορετική κοπέλα με υπέροχα γκριζοπράσινα μάτια, όμορφο μουτράκι, πολύ μακριά μαύρα μαλλιά και ένα πολύ όμορφο σωματάκι με μικρό στήθος. Παραδόξως οι φωτογραφίες της είναι αρκετά ακριβείς μόνο που βρήκα το κωλαράκι της να είναι πιο λεπτό.
Πάμε λοιπόν στον αγωνιστικό χώρο να δούμε αν το νέο ταλαντάκι θα μας βγει ή όχι. Στην αρχή την είδα λίγο τρακαρισμένη. Σαν να ψιλοντρεπότανε και να μην ήξερα που ακριβώς να σταθεί και τι να κάνει. Παίρνω πρωτοβουλία και διαπιστώνω πως εκτός από καθαρή είναι και από το ξεκίνημα υγρή κάτω. Το τι έγινε μετά δεν περιγράφεται! Η κοπέλα είναι πολύ θερμή και γουστάρει το σεξ. Κάναμε όλες τις στάσεις που ήξερα και ανταποκρίθηκε πολύ καλά.
Στην κουβέντα που είχε μαζί μου, είπε πως είναι το πρώτο της τουρ που έχει κάνει γενικά και αυτό μπορεί να αιτιολογεί αυτή την αρχική της αμηχανία. Πάντως είναι μία κοπέλα με σωματότυπο και πρόσωπο που μου αρέσουνε πολύ και με συμμετοχή στο κρεβάτι από τις καλύτερες που έχω συναντήσει.
Τελικά μερικές φορές το να κάνεις τον κασκαντέρ αποδίδει και τότε φεύγεις δυο φόρες κούκλος.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 02, 2010
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
400
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Μέτρια
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
39
Likes:
6
Πόντοι:
601
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού