Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 19 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Για την κοπέλλα έχουν γραφτεί πολλές και αμφιλεγόμενες κριτικές,εξ' ου και ο τίτλος που έβαλα.Ηθελα λοιπόν να σχηματίσω προσωπική γνώμη για την κορασίδα.Μη έχοντας κάποια γνωστή παρουσία στην πόλη,αποφάσισα να την συναντήσω.Εύκολη συνεννόηση με το πρακτορείο με δυο μηνύματα μόνο.Φτάνω στο γνωστό καλό και διακριτικό ξενοδοχείο και κτυπώ την πόρτα.Πρώτη εντύπωση οτι ειναι αρκετά μελαμψή,λες και ειναι λατίνα.Οχι ιδιαίτερα ψηλή και λίγο γεματούλα,με ωραία όμως μάτια.Το πρόσωπο στρογγυλό χωρίς κάτι το ιδιαίτερο.Μικρό στηθάκι και περιφέρεια και μέση όχι λεπτά με λίγα παχάκια.Γενικά μια μέτρια κοπέλλα που δεν σε εντυπωσιάζει.Έχοντας στο μυαλό μου τις προηγούμενες κριτικές περι καθαριότητας,έψαξα να βρω τι παίζει.Το δωμάτιο καθαρό,η κοπέλλα μοσχοβολούσε και βουρ για μπανάκι.Καθαρή πετσέτα,διπλωμένη και δικό της σαμπουαν για άνδρες στην μπανιέρα.Βγαίνοντας με περίμενε στο κρεββάτι.Φορούσε ενα μπούστο,δαντελένιο εσώρουχο,δικτυωτές κάλτσες και ψηλοτάκουνα.Δεν σε κοιτά στα μάτια απ'ευθείας,τα αγγλικά της ειναι όντως λίγα και με πολύ βαριά προφορά,που πολλές φορες δεν την καταλάβαινα.Ξεκινάω για δώ τι παίζει.Αρχίζει να με φιλάει και σιγά-σιγά το φιλί γινόταν πιό βαθύ και ερωτικό.Στην διάρκεια της συνεύρεσης μας δεν στάματησα να την φιλάω.Όντως φιλάει υπέροχα και δεν μυρίζει το στόμα της.Την έγδυσα και άρχισε να τρίβεται χαριτωμένα και ξεσηκωτικά.Ξέρει την δουλειά καλά.Επισκεψη στα κάτω πατώματα για να ερευνήσω τι γίνεται.Ήταν υγρή και δεκτική σε δακτύλιασμα παντού.Καμμία μυρωδιά και άρχισα να την γλύφω.Της αρέσει σίγουρα και γίνεται μούσκεμα.Επαναλαμβάνω εγώ δεν διαπίστωσα καμμία έλλειψη καθαριότητας.Ίσως δεν έχει και τόση πολλή δουλειά τώρα,ωστε να προλαβαίνει να φροντίζει τον εαυτό της.Μετά από πολλά φιλιά,αγκαλιτσες,χαιδέματα,αναλαμβάνει δράση αυτή με καλή πίπα,όπως έχουν αναφέρει οι περισσότεροι.Πολλές εναλλαγές στάσεων με αυτή να τον έχει στο στόμα συνέχεια.Τέλειωμα στο στόμα φυσικά,όπου τα καταπίνει.Μετά προς έκληξη μου,αφού πήγα εγώ πρώτος στο μπάνιο,πήγε κι αυτή και έκανε ένα ντούζ ξανά.Μοσχομυριστή ξαναγύρισε στο κρεββάτι.Δεν ξεκόλλησε απο δίπλα μου,όλο φιλιά,παιχνίδια,κολλήματα πάνω μου και γενικά το δουλεύει το μεροκάμματο.Δεν αφήνει τον πελάτη,όπως πολλές νεοτουρίστριες...Δεύτερος γύρος πάλι τα ίδια με πολλά γλωσσόφιλα και πιπα,πίπα και Άγιος ο Θεός.Την προτιμω απο το προφυλακτικό.Τέλειωμα πάλι στο στοματάκι της.Γενικά θα πώ ότι δεν τρελλάθηκα με την ομορφιά της,αλλά ειναι μια τίμια πρόταση που δουλεύει τα λεφτά που ζητάει.Σου δίνεται ολοκληρωτικά και με πάθος.Σε μένα πάντως δεν έκανε τρέλλες,ούτε χαζομάρες.Ίσως να την συμβούλεψαν δεν ξέρω.Πάντως με την συγκεκριμένη συμπεριφορά που είδα αξίζει περισσότερο απ' άλλες που ειναι ομορφότερες αλλα κοιτούν πως θα φάνε την ώρα με πάρλες και φούμαρα.Η Linda ειναι εργάτρια και της το αναγνωρίζω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 23, 2010
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
300
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
gpap59
Μέλος
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
1.014
Πόντοι:
91
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού