Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488396
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
η vicky μου παρουσιάστηκε κ συστήθηκε ως γερμανίδα. τα γερμανικά της ήταν μάλλον χωρίς προφορά οπότε ακόμα κ αν δεν ήταν έχει ζήσει εκεί αρκετά. 20αρα ξανθιά μακρύ (extensions) ίσιο μαλλί κομμωτηρίου, τέλειες αναλογίες, ωραίο στητό βυζί (3αράκι) με πιιθανότητα σιλικόνης (αν έχει γίνει τουλάχιστον είναι πολύ καλή δουλειά), κωλαράκι σφιχτό, πόδια χυτά. επανέρχομαι στα γιατί δεν είμαι σίγουρος πόσο γερμανίδα ήταν γιατί εκεί είναι κ το πρόβλημα. το πρόβλημα ήταν ότι τα γερμανικά της ήταν ελάχιστα παρά το τσίγκλιμά μου. τίποτα παιδιά. σιγή βοώντων εν τη ερήμω. εντάξει δεν είπαμε να πιάσει κουβέντα για τις πρόσφατες εκλογές στην γερμανία. ή να βογγάει σαν να την γαμάει ο til schweiger (συχνά ψηφισθείσας ως ο πιο σέξυ γερμανός ηθοποιός). αλλά λίγη συμμετοχή βρε παιδιά, λίγη πουτανιά βρε αδελφέ! όχι να κοιτάμε αλλού, να ψευτοανασαίνουμε βαριά που κ που κ να αλλάζουμε τις στάσεις διαδικαστικά όταν καταλάβουμε ότι ο πελάτης βαρέθηκε. τι να την κάνω εγώ την σωματάρα όταν δεν μου το δίνεις με τσαχπινιά. θύμιζε παρακαλετό μουνι, ξυνό ...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 30, 2009
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
silverpalm
Σπουδαίος
Εγγραφή:
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
12
Πόντοι:
2.930
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού