Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 229 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έχοντας καιρό αν επισκεφτώ το κοριτσάκι του εν λόγου οίκου.. πέρασε στα ενδότερα αφού κατέθεσα τον οβολόν μου σητν ευγενέστατη τσατσά! "έχουμε κόσμο, να σου φέρω και ένα καφεδάκι μέσα?" με ρώτησε, αρνήθηκα, αλλα σκέφτηκα... "θα γελάσουμε σήμερα¨!" Μετά απο περίπου 20 λετπά έρχεται η ανανεωμένη εκ βύζων Χριστινούλα!

"γειά σου καυλιάρη έλληνα!" αναφωνεί, και ορμάει πάνω μου με γλύφωντας όλο το κορμί.... κατεβαίνει χαμηλά, και μυρίζοντας τον.. π&^$*&@(&$^ μου, μου λέει "Αχ τη μυρωδιά είναι αύτη?Μυρίζει όμορφα! Μου θυμίζει.. πούτσα!" εβαλα τα γέλια! Τι ήθελες να είναι δηλαδή???Της είπα, σκεφτόμενος... α ρε γκουζγκούνης που σου χρειάζεαι για αν πάρεις μαθημα... Εν συνεχεία, σε ανάποδη ιππασία, καβαλάεικαι μου τρίβεται σα σε στριπτιτζάδικο...

φοράει το σκουφί και αρχίζει το γνωστό τρελό και βαθύ τσιμπούκι της..

με καβαλάει και ξεκινάει ο πανικός! Αρχίζει να χτυπιέται και φωνάζει"ετσι! Ετσι τους γαμάω τους έλληνες! μου αρέσει να με ξεσκίζει και να με χύνει ελληικός πούτσος!!¨" Απότομα, τη γυρνάω σε ιεραποστολικό και τη σφυροκοπάω ανελέητα με τα πόδια στον αέρα..."πάρε την ελληνική χωλή μωρή βρώμααα!¨" της φώναξα και εκέινη γούσταρε ακόμα πιο τρελά.."Ετσι δυνατα! Ξεσκισέ με τη πουτάνα! Θέλω να με ξεσκίζουν οι Ελληνες!!!!"" Κάπου εκεί... κατέθεσα και ο καυτό ζωμό... ελληνικής ποιότητας!"Αχ! Χύστεμε έλληνες... όλοι χύστεμε..." συνέχισε να ψελίζει....

Η Επίσκεψη έγινε περίπου 16.00 στις 28/9 (δεν μπορώ να βάλω ημερομηνία στο site) και κινήθηκα με ηλεκτρικό, γι αυ΄το και το 10 στο πάρκινγκ!



καλά να περνάτε...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 28, 2009
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
53
Πόντοι:
1.997
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού