Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 3 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Απο που να αρχισω πραγματικα δε ξερω....Ας αρχισω ευχαριστωντας τη συλβια σε πρωτη φαση που ενω πηρα για μια αλλη αλλα ηταν κλεισμενη μου λεει να μας με ΕΝΤΖΙμε κλειστα ματια..... ΕΔΩ ΚΑΙ 2 βδομαδες μου τη πρωτεινε και η ANGIE αλλα δε ξερω γιατι κατι με χαλαγε?Ισως αυτο το πολυ μοντελε και να σας πω την αληθεια δε πιστευα οτι θα εβλεπα κατι οπως στις φωτο μιας και παιζει πολυ επεξεργασια και λες δε παιζει αυτο το 2μετρο καθαροαιμο ρωσικο αλογο να εχει ερθει στο χωριο μας...ΟΠΟΤΕ σιλβια και αντζι σας ευχαριστω και να τις ακουτε και τις 2... παμε λοιπον στο θεμα μας... λεω ειναι 2 βδομαδες εδω.. και εχει μονο μια κριτικη? κατι παιζει εδω... και καταλαβα μαγκες τι παιζει !!!!!οσοι πηγατε την ερωτευτηκατε και δε μπηκατε να γραψετε τιποτα για να μη παρουν και αλλοι τη χαρα που πηρατε ...Παμε λοιπον ανοιγει η πορτα του ξενοδοχειου και αντικριζω ακριβως αυτο που βλεπω στις φωτο απλα οχι τοσο βαμμμενη με κοκκινα εσωρουχα μαυρα ψιλοτακουνα και περιποιημενη σε ολα... Ενα αρχικο σοκ... Η κοπελα ευγενεστατη μου προτεινε να με κερασι κρασι αλλες το μονο που λενε ειναι ΜΟΝΕΥ FIRST(αυτο ρε φιλε πως το μαθαινουν και δε ξερουν τιποτα αλλο στα αγγλικα να μπορεσεις να συνενοηθεις)σας ορκιζομαι οτι μετα απο 5 λεπτα συνομιλιας και εκει που εκλεισα για μιση ωρα τις λεω παρε στο γραφειο αν γινεται να γινει 1 ωρα...ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΣΤΟ ΣΕΞ ( δειτε ολες τισ κριτικες μου ο αγωνας μου κραταει 30 λεπτα οχι για τσιγκουνια αλλα γιατι ρε φιλε οταν δε μηλανε γρι αγγλικα ΚΑΙ το μονο που θελεις να κανεις αφου τεελειωσεις ειναι να εξαφανιστεις...Στα του αγωνα οι κοπελα δε παιζεται πολυ καλη σε ολα στοματικο απαιχτο στα 4 αστο .. οτι θελεις στο κανει μεχρι και στο καθρεφτη στα ορθια για σενα που εκει φαινεται ακομα πιο ωραια( δε ξερω πως αλλα ισχυει)..μετα απο μια ωρα απιστευτης σεξουαλικης εμπειριας πραγματικα νομιζω πως δε θελεις να φυγεις οποτε μη κανεις τη μαλακια ποτε και κλεισεις 30 λεπτα δε χορταινετε ουτε σεξουαλικα ουτε σε θεμα συνενοησεις μιας και μηλαει πολυ καλα αγγλικα... Θα σας στεναχωρησω σε κατι παλικαρια μου η κοπελα ειχε μαζεψει βαλιτσες αυριο φευγει ημουν απο τους τελευταιους και τυχερους στο 95 βαλαμε γκολ...ΑΥΤΟ ειναι το στεναχωρο οτι θα ξαναερθει μετα απο κανενα 3 μηνο μου ειπε οταν θα ειναι mood για να κανει σωστα τη δουλεια της(επαγγελματιας με τα ολα της) Υ.Γ θερμη παρακληση οταν περνατε καλα να τα λετε .. μη ψαχνετε βελονα στα αχυρα μαγκες οταν ερχονται στη πολη μας τετοια κομματια πειτε το η κοπελα μου ειπε οτι ειχε απειρα ραντεβου τις 2 βδομαδες που ειναι εδω .. δε μπορει ενας μονο να φιλοτιμηθηκε να γραψει κατι..το καλο να λεγεται.... καλα βολια παλικαρια στο επομενο tour μη κανετε τη μαλακια και δε πατε

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 16, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
omorfoulis35
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Νοε 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
991
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 lycienr, mysterious, jimiadis και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Φεβρουαρίου, 2020
Μάλλον δεν διαβάζεις το θρεντ από εκει που το άφησες την στη προηγούμενη σύνδεση σου και διαβάζεις μόνο την τελευταία σελίδα...5 σελίδες φωνάζω για την εντζι...
18 Φεβρουαρίου, 2020
Όμορφε, φτιάχνε το κείμενο με παραγράφους γιατί δε διαβάζεται μονοκομπανιά. Είναι άδικο για τον κόπο σου και το αποτέλεσμα.Καπέλο
review reaction 1 omorfoulis35
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2