Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 107 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εισοδος στον οικο μεταμεσονυκτιες ωρες οπου βρηκα μεσα την Ελενη.
Προκειται για μια γκιλφ ανω των 55 ετων η καπου εκει.
Το μαλλι της ειναι λιγο πιο κοντο απο τους ωμους βαμμενο ξανθο.
Το σωμα της κανονικο πεσμενο και πλαδαρο σαν μιας 55αρας.
Το προσωπο της σκληρο με γωνιες,το προγραμμα της περιελαμβανε τα παντα..
Δεν ειχα ορεξη να γαμησω και ειπα απλα να περασω για μια περιποιημενη πιπα.
Γδυθηκα και περιμενα τη γρια Ελενη να μου περιποιηθει το παπαρι το οποιο ηταν ορθιο και σκληρο σα καταρτι.
Η Ελενη δεν αργησε να ερθει στο δωματιο οπου με βρηκε ξαπλα.
Γελασαν και τα μουστακια της οταν ειδε το πιπινι ξαπλωμενο στο κρεβατι.
Γδυθηκε γρηγορα και εδειχνε οτι ηθελε πολυ να γαμηθει μαζι μου.
Ανεβηκε απο πανω μου γεματη ορεξη και ηθελε να μου καταπιει τη γλωσσα με γλωσσοφιλα αλλα μετα απο ενα μικρης διαρκειας την εστειλα κατα κατω λεγοντας της οτι εχω κοπελα και δε φιλαω αλλες στο στομα.
Η Ελενη με φιλακια στο στηθος μου και την κοιλια μου εφτασε στο πεος το οποιο το εξαφανισε μεσα στο στομα της και το εγλειφε.
Πολυ καλη πιπα ζουμερη και υγρη με παθος και ενταση οπως ξερουν να κανουν ολες οι γριες, περασμα και απο μπαλες ενω μου χαϊδευε και την κωλοχαραδρα.
Πολυ ηδονικη η πιπα της, ηθελα να την χυσω στο στομα αλλα η Ελενη ηθελε να γαμηθει, αντε μην της χαλασω χατηρι λεω, μου περασε καποτα και με καβαλησε.
Αρχισε να γαμιεται καλα πανω στο πουτσο μου και εδειχνε να γουσταρει πολυ το νεαρο στητο πεος μου,γαμιωταν σα λυσασμενη πανω σε αυτο,η αισθηση στο μουνι της ηταν αρκετα χαλαρη.
Της ζητησα να σταματησουμε το γαμησι να μου βγαλει την καποτα και να την χυσω στο στομα.
Η Ελενη σηκωθηκε απο το καυλι μου και πλατςςς αμολαει μια ρυπη απο κατι υγρα πανω μου. Ωπ τι εγινε της ειπα...ακολουθησαν καποιες στιγμες αμηχανιας με την ιδια να μου φερνει μπολικο χαρτι και να με σκουπιζει,επειτα μου εβγαλε την καποτα και με ρουφηξε μεχρι που τα αδειασα ολα στο στομα της με την ιδια να μη σταματα και να μη βιαζεται να τα φτυσει αλλα να κρατα τα φλοκια στο στομα και να με πιπωνει... η ηδονη ειχε βαρεσει κοκκινο.
Φτυσιμο μετα στο νιπτηρα οτι εμεινε και αφου ντυθηκε με ευχαριστησε 150 φορες και εφυγε.

Συμπερασματικα η Ελενη ειναι ενα granny για τους φιλους τους ειδους..
Πολυ καλη τελειωτικη πιπα οπου ρουφα μεχρι τελευταιας σταγονας και αδειαζει την σπερματοδοχο κυστη.
Ισως να την δοκιμαζατε για την πιπα και μονο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ελένη
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
60.614
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, kostakis27, Ettore και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιανουαρίου, 2020
Μαλλον η γρια ειχε ακρατεια.
13 Ιανουαρίου, 2020
Για να καταλάβω, squirtαρε το μουνί της ή σε κατούρησε κανονικά ;
13 Ιανουαρίου, 2020
Είσαι Μύστης...Ναι!
14 Ιανουαρίου, 2020
Προσκύνημα
14 Ιανουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

squirtαρε αρκετά θα έλεγα. Ευτυχως δεν μύριζαν.
17 Ιανουαρίου, 2020
Αρκετές γυναίκες άνω των 50 παθαίνουν πρόπτωση οργάνων, οπότε όταν στη θέση cow κοπανιέται μήτρα και κύστη τους φεύγουν λίγα από ακράτεια.
12 Ιουλίου, 2020
Eίσαι φοβερός ρε φίλε Ναι!
27 Ιουλίου, 2020
Ειναι μια που μιλάει λίγο Βλάχο περίεργα ? Γιά σου γλύφω αρχιδάκια τελειωτικό στο στόμα κτλ κτλ με μπάσα Βλάχο φωνή ενω γυρνάει και σκύβει κόλο ?

Αν μιλάμε για την ιδια και είναι αυτό διπλα στο καφέ θα πώ και εγώ ότι γλύφει πολύ καλά Χαμόγελο και συνεχίζει αρκετά αφού στραγγίζεις .
Αρχικά την είχα παρει γτ μια που είχε μαζί της (όχι την κύπρια κοντούλα με σιδεράκια) μια άλλη ειχε υπεροπτικό υφάδι ειμαι θεά δινω και κόλο αν θες ελα και ετσι με τον τρόπο μου της είπα αι γαμίσου χίλιες φορές η Granny και δε το μετάνιωσα.
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8