Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 426 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 592483
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Νέα επισκεψη στο μαγαζι και απο τις διαθέσιμες κοπέλες που παρέλασαν, οι επιλογές περιορίστηκαν σε Σόφι ή Αννα. Η κοπέλλα στην υποδοχή, όταν της ειπα ότι θέλω η κοπέλλα να κάνει ολοκληρωμένο τσιμπούκι με τελειωμα στο στόμα, πρότεινε τη Σοφι λέγοντας ότι θα μεινω ικανοποιημένος. Στο μεταξύ κάποιοι πελάτες ταυτόχρονα επέλεγαν Σόφι, οπότε με νέα πρόταση της κοπέλας μου ειπε αν ήθελα να πάρω την Αννα που είναι εξίσου καλή. Δεχτηκα καθως οι κριτικές ήταν καλές. Πιπινάκι λεπτοκαμωμένο, με ανύπαρκτο βυζάκι αλλά όμορφο κωλαράκι. Μπήκε με ύφος μαγκέ αλλά δε με χάλασε αυτό περιμένοντας την εξέλιξη. οταν της είπα να ξεχάσουμε το μασάζ, δεν ειπε κάτι. Αρχισα να της γλύφω ρόγες με ελαφρά δαγκωματάκια που μου είπε να μην της το κάνω και το δέχτηκα (αν και επαναλαμβάνω ήταν ανεπαίσθητα). Γλωσόφιλα όχι (σεβαστό). Αφαιρεσα βρακάκι και άρχισα γλυφομούνι για πολύ ώρα με ταυτόχρονο γλύψιμο κώλου. Της αρεσε μάλλον. Μετα άρχισε αυτή πίπα. Ηταν ομολογουμένως καλή. κράτησε ώρα. κάποια στιγμή που της επιασα το κεφάλι για να δώσω ρυθμό μου είπε να σταματησω να κάνει τη δουλειά της. Το σεβάστηκα. Προφυλακτικό και μπάσιμο στο μουνάκι της. Δεν άντεξα πολύ!!! Τραβηχτηκα, αφαίρεσα το προφυλακτικό και τότε μου έσκασε το παραμμύθι. Αν θέλω να τελειώσω πάνω της ΕΞΤΡΑ ΧΡΗΜΑΤΑ. χαχα ε οχι κι ετσι. Σπάστηκα, τελειωσα βέβαια οπουδήποτε αλλού αλλά όχι πάνω της και της ειπα ότι αυτό επρεπε να το πει από την αρχή. Απάντησε ότι καμιά δεν το κάνει κι όταν της υπέδειξα κοπέλλα που το κάνει μιλησε υποτιμητικά γι αυτήν, λες κι αυτή ήταν η γκόμενα των 5 αστέρων!!!! Στην έξοδο προφανώς το ειχε πει στην κοπέλα επί της υποδοχής η οποία μου τη δικαιολόγησε λέγοντας ότι δεν ηξερε τι προγραμμα κάνει η κάθε κοπέλα!!! Ε, οκ, το δούλεμα παραπάει. Φυσικά η συγκεκριμένη κοπέλλα με το τουπέ που είχε τρώει Χ απο μένα και στο μαγαζί αυτό μάλλον δε θα ξαναπατήσω
Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 18, 2019
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Άννα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
16 Μαϊ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
105
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pirateman, flynow, xlm και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού