Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 3 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
2.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Δεν θα γράψω πολλά γιατί δεν ξέρω εάν θα ανέβει η κριτική, οπότε μην κάνω άδικο κόπο.

Συνοπτικά, όμορφη νεαρή κοπέλα με συμπαθητικό πρόσωπο και σφριγηλό νεανικό σώμα. Στήθος μικρό και όμορφο καλοσχηματισμένο νινάκι.

Εδώ σταματούν τα καλά. Με το καλημέρα σας Money first, αυτά ίσως ήταν και τα μόνα Αγγλικά που άκουσα. Μη το ένα και μη το άλλο, ο ορισμός της ξεπέτας.

Μπορεί να είναι προς το τέλος του tour και να έχει βαρεθεί, κουρασθεί αλλά εμείς τη φτέμαι. Είναι από τις συναντήσεις που λες τι θέλω και μπαίνω στη διαδικασία να σνναντήσω CG.

Αγαπητοί Καλό Καλοκαίρι

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
11 Σεπ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
149
Likes:
10.632
Πόντοι:
24.576
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, 6Y44, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιουλίου, 2019
Ωραίος...

Έχω μια ένσταση κ μια απορία αν μου επιτρέπεις!
Γιατί σας πειράζει να ζητούν τα λεφτά μπροστά? Το ξέρετε φαντάζομαι ότι υπάρχουν διάφοροι μαλάκες που αφού γαμήσουν φεύγουν τρέχοντας χωρίς να πληρώσουν και υπερηφανεύονται γι'αυτο κιόλας!?
Οι κοπέλες δεν μας ξέρουν κι από χθες...τα γραφεία μπορεί αλλά είναι στην ευχέρεια τους να ενημερώσουν την εκάστοτε κοπέλα ότι ο mpm ας πούμε ή ο james είναι πελάτης, don't worry!!!

Aυτή ήταν η ενσταση...η απορία μου είναι γιατί να μην ανέβει η κριτική σου??? Χμμμ;
22 Ιουλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Eμένα προσωπικά δεν με πειράζει να μου τα ζητάει απο την αρχή τόσο, αφού είμαι καινούριος και δεν με ξέρει το γραφείο. Αλλά όταν έχεις ''ψωνίσει'' απο εκεί απο 5 φορές και πάνω και σε ξέρουν ποια , νομίζω επιβάλλεται να είναι πιο διακριτικοί μαζί σου σε αυτό το θέμα και να σε εμπιστευτούν , αφού πια σε ξέρουν. Πολλοί ξενερώνουν απο αυτό φίλε μου, γιατί νιώθουν ότι τις γυναίκες αυτές τις νοιάζει μόνο το χρήμα και σκέφτονται πότε θα τελειώσει γρήγορα αυτό το μαρτύριο , και εκείνη την στιγμή ο άντρας έχει την ανάγκη να νιώσει πιο άνετα και να το ξεχάσει αυτό τουλάχιστον μέχρι την εκτόνωση. Πολλοί κομπλάρουν, ξενερώνουν κτλ κτλ. Θέλεις εκείνη την ώρα η κοπέλα να ασχοληθεί μαζί σου σαν να είσαι ο άντρας της και όχι να σου υπενθυμίσει απο το 1ο δευτερόλεπτο γιατί είστε μαζί. Το ξέρεις αυτό και εσύ και εκείνη , δεν χρειάζεται να το ξαναλέμε. Οπότε εμένα προσωπικά θα με ξενέρωνε απίστευτα αν συνεχιζόταν αυτό μετά το 5ο ραντεβού και ίσως πήγαινα για άλλο γραφείο που θα με σέβονταν περισσότερο .
K
kostas21d
23 Ιουλίου, 2019
Μπορεί(ς) να τα έχει κάποιος τοποθετημενα σε φάκελο ή μη, πανω στο κομοδίνο ή στην τουαλέτα....είναι λίγο απλά τα πράγματα.
Όποιος ενοχλείται, το λύνει έτσι απλά!!

Καπέλο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3