Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 301 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Παιδια μετα απο επισκεψη σε διπλανό μαγαζακι που δεν ξετρελάθηκα αποφσσισα να μπω στο σπιτσκι... Η αλήθεια ειναι πως δεν ημουν σιγουρος.. Χτυπω, μπαινω, υποδοχη απο τσα. Εδω θα πω πως την συμπαθω αυτή την κυρια.Έρωτας Παντα χαβαλέ και χιουμορ.
Ειχε Χελεν και Κωνσταντίνα. Χελεν ειχα παρει μια φορα και την ειχα δει στα σκοτάδια..Κατσικογάμης Δεν μου αρεσε καθόλου.. Τα ειχα παρατήσει και εφυφα..

Λοιπον.. Περναει η Κωνσταντίνα απο μπροστά και μου ριχνει ενα βλεμα... Προσκύνημα Τι να πω... Ειχα διαβασει πολλες κριτικές και οι περισσότερες αρνητικές.. Λεω ας δοκιμασω και εγω καο βλεπουμε...Χμμμ;

Μπαινω δωμάτιο, αργησε κανα 4λεπτο.. Μπαινει μεσα και μυριζε ωραία. Ίσως έκανε μπανακι. Στην σρχη ηταν διστακτική. Της λεω εισαι πολυ όμορφη. Και σρχιζουμε κουβεντούλα. Την χαιδευα και με χαιδευε και γελούσαμε με μαλακιες. Ωραιο σωμα για τα δικα μου γούστα. Αδυνατο και τρυφερό. Της χαιδεψα λιγο το μουνακι και περιμενα να δω αν τραβηχτεί αλλα δεν κουνήθηκε.. Ειχε αράξει. Αρχιζει πιπουλα με καποτα. Ωραια πιπα ομως.. Καλα αρχισαμε σκέφτηκα... Αφου τον πηρε ολοκληρο μεσα και με κοιτουσε στα μάτια την σηκώνω και την στηνω στα τέσσερα.. Βαζει σαλιο ενώ ειχε μαζι της κρεμουλα... Κοιταζομασταν καπου καπου και την καρφωνα στην αρχη σιγα και μετα πιο γρήγορα.. Ωραιος πουτσος μου λεει. Καλος της λεω ειναι.. Δεν τον εχω και πολυ μεγαλο.. Μου απαντάει: τι να τον κανεις τον μεγαλο; αυτος ειναι τέλειος. Συνέχισα απο μπροστα με τα ποδια στους ώμους. Μετα σνεβηκε πανω μου αναποδα και εβλεπα το προφυλακτικό να εχει γεμίσει με λευκα υγρα.. Ενω δεν ειχε βγαλει κραυγουλες ξαφνικα καρφονωτανε σαν αρπαχτικο πανω μου.. Μεχρι που ειχε 1-2 συσπάσεις... Την σπρώχνω και ξαπλώνει. Και παλι κάρφωμα στα τεσερα μεχρι που εχυσα.

Παιδια.. Μπορει να το εκανε ψεματα.. Αλλα αν το κανει ψεματα τοσο καλα τοτε εγω γουστάρω.. Στενο μουνακι και μεσα στην τρελα το γαμησι..

Επισης ήμασταν μεσα πολυ πανω απο 10 λεπτα και πορτα δεν χτυπησε..

Σηκώθηκε, με κοίταξε, κουνησε καπως τα χερια σαν να λεει καλο καλο και βγηκε. Ουτε γεια τπτ. Εγω γελούσα. Αυτα μάγκες.. Ελπίζω την επομενη να ειναι παλι έτσι!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 04, 2019
Όνομα κοπέλας
Κωνσταντίνα
PeinaleosX
Μέλος
Εγγραφή:
9 Ιουν 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
123
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnstef, trio_stuges, geny24 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού