Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
4.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Η Αλιόνα, ένα από τα αγαπημένα μου στανταράκια παλαιότερα για τσιμπούκι , Δεν γουστάρει πλέον να δουλέψει. Έχω πάει πόσες φορές μαζί της στο παρελθόν και πάντα έφευγα ικανοποιημένος.Τις τελευταίες δύο φορές η κατάσταση έφτασε στα όρια της καθαρής κοροϊδίας. Εγώ προσωπικά ούτε απέξω δεν πρόκειται να περάσω. Πληρώνω και μπαίνω στο δωμάτιο, εντωμεταξύ ήδη την τελευταία φορά δεν είχα περάσει καλά με τη γνωστή Μουρμούρα της ΑλιοναςΚαι την μηδενική της διάθεση να σου προσφέρει οποιαδήποτε υπηρεσία. Μπαίνω λοιπόν στο δωμάτιο περιμένω να ακούω την Αλιόνα να μιλάει με την τσατσά όλη την ώρα.Ο χρόνος συνεχίζει και περνάει και βλέπω ήδη ότι είμαι 20 λεπτα στο δωμάτιο. Αρχίζω φορτώνω ντύνομαι και βγαίνω έξω ζητάω τα λεφτά μου. Η τσατσά δεν μπορώ να πω κατάλαβε τι είχε γίνει και μου τα έδωσε αμέσως. Η Αλιόνα με ρώταγε γιατί φεύγω λες και δεν έγινε τίποτα. Το θέμα ήτανε ότι ήμουνα πρώτος την βάρδια χωρίς κανένα άλλο δωμάτιο και απλά η Αλιόνα κώλο βάραγε όπως κάνει τον τελευταίο καιρό. Της είπα ότι πληρώνω 20 € και δεν μου κάθεται τζάμπα και σηκώθηκα και έφυγα. Από εμένα μαύρο για την συγκεκριμένη πόρνη.Όποιος θέλει να της δωρίσει 20 € ας περάσει…

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 29, 2019
Όνομα κοπέλας
Αλιόνα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Φεβ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
114
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jomptien(1), STAVROS6969, flynow και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιουνίου, 2019
Τα ειχαμε πει παλαιοτερα και καποιοι μας εκραξαν διοτι δεν ξεραμε να την χειριστουμε! Λες και ηταν κανενα κλαρακ και ηθελε ιδιααιτερο χειρισμο! Ελεος πια με τις μαλακισμενες που περασε πια η μπογια τους και δε λενε να αποσυρθουν! Μαζι της βαζω και την Πωλινα απο Καλυμνου.
13 Ιουνίου, 2019
Τις ιδιες μαλακιες κανει σε ολους,τα εχω γραωει και εγω μαλιστα ειμαι πελατης της σχεδον απο τοτε που ξεκινησε και εκανε και σε μενα μαλακιες.
Η μονη λυση ειναι να ακολουθησει τον δρομο του Μεταξουργειου.
14 Ιουνίου, 2019
Ακόμη να συμπληρώσει ενσημα η γιαγια να βγει στη σύνταξη;
14 Ιουνίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κι εγώ ήμουν πελάτης της... Δεν είναι θέμα χειρισμού έχει ψυχολογικά κι είναι πονηρή πλέον πολύ τρώει όλο το χρόνο με το να λέει τις ασυναρτησίες της... Της έδωσα αρκετές ευκαιρίες αλλά δεν μου περισσεύουν να πετάω έτσι τα εικοσαρικα
14 Ιουνίου, 2019
το εχω ζησει και εγω αυτο, μιλαγε σε πελατη για ωρα στο διπλα δωματιο, βαρεθηκα να π[εριμενω και εφυγα, η τσατσα τα εδωσε αμεσως...
14 Ιουλίου, 2019
με αυτα που λετε, για να παω με την αλιονα, θα πρεπει να ειμαι ο μονος στο σπιτι αλλα και παλι, ισως παιξει μπιριμπα με την τσα τσα, οποτε πακετο θα γινω
L
Londoner
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6