Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 239 10
Sex Studio 327322
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ημερομηνια ενδεικτικη , την κοπελα την ειχα σταμπαρει πολυ καιρο απο τις live φωτογραφιες που ανεβαζει το studio οποτε οταν βρεθηκα στα μερη εκανα σταση.
Παρκαρισμα ανετοτατο και η τοποθεσια διακριτικη αν και κοντα στη λεωφορο.
η κοπελα ειναι εντυπωσιακοτατη με ενα σετ παρα πολυ ωραια μπλε δαντελωτα εσωρουχα βγηκε στο σαλονι καπως ντροπαλη, περασμα στο δωματιο και αναμονη και τσουπ η κοπελα συντομα στο δωματιο, ελαχιστα μαζεμενη και ντροπαλη αλλα με γλυκο τροπο και χαμογελο χωρις να βαραινει η ατμοσφαιρα, ξεκιναει καποια χαδακια και φιλακια στο σωμα και τσουπ ο μητσακος βρεθηκε στο στοματακι της. Η πιπα της αρκετα καλη οχι mindblow αλλα πολυ ικανοποιητικη εν συνεχια βγαζει τα εσωρουχα και αποκαλυπτεται ολο το συνολο, η κοπελα για τα γουστα μου στο σωμα παιρνει ευκολα 10ρακι αδυνατουλικο με καμπυλες οπου πρεπει , μεσουλα- κοιλιτσα καυλα, ακρα περιποιημενα και πολυ ομορφο στηθος, επισης μου αρεσε παρα πολυ στο προσωπο ειναι αρκετα ομορφη.
Παει να μου φορεσει σκουφακι την φρεναρω λιγο και ζητω να παιξω με τα πδαρακι της και με μια κινηση μου τα πλασαρει το ενα στο προσωπο και το αλλο να χαιδευει τον μητσακο, την ποδολαγνια την εχει ασχημα εκτος απο τα πολυ περιποιημενα ποδια εχει πολυ καλη τεχνικη κα πως τα στηνει για να σε καυλωνει πολυ αλλα και στο footjob το κατεχει καλα, αφου προς στιγμη κρατηθκα μην πεσει το πιστολετο της ζητησα να ανεβει απο πανω, στηριχθηκε στα ποδια της αρχισε τα γρηγορα σκουατ ακουραστα , αφου ενιωθα οτι κοντευει η ληξη την επιασα απο την μεσουλα να κοψει λιγο ρυθμο κια το τελος δεν αργησε να ερθει.
Οπως λεεω και στο τιτλο προσωπικα η αποψη μου ειναι οτι η κατυ θα επρεπε να ειναι call girl να μπορουμε να την χαρουμε με ποιο ανεση χρονου , ελπιζω να ανεβαι κατηγορια καποια στιγμη και συντομα και σιγουρα θα γινει στανταρακι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 03, 2019
Όνομα κοπέλας
Katy
Σπουδαίος
Εγγραφή:
23 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
1.480
Πόντοι:
2.411
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 NiiiX, Studio Αριστοτέλους 6, sylvio101010 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιουνίου, 2019
Παλιότερα η Katy δεν έκανε ελεύθερο στοματικό. Αυτό άλλαξε τώρα; Επειδή είδα ότι το έβαλες στις υπηρεσίες της.
21 Ιουνίου, 2019
περίεργο...δεν κάνει στοματικό άνευ προφύλαξης...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2