Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 140 10
Εκκρεμεί έγκριση
Μασατζίδικα 100702
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ξεκίνησα χτες με σκοπό να δω την καινούργια Λάουρα στο Μονής Προδρόμου 6 και αν δεν μου άρεσε θα έπαιρνα την Ειρήνη που είναι εγγύηση.
Ανέβηκα τις σκάλες και μου άνοιξε η ευγενής Κυρία αλλά μου είπε πως τα δωμάτια ήταν όλα φουλ. Παρόλα αυτά μου έφερε τη Λάουρα για να την δω. Φεν μπορώ να πω ότι τρελάθηκα.
Της είπα να δω και την Ειρήνη και να αποφασίσω, αλλά μου είπε πως την Ειρήνη την ξέρω. Εδώ να πω πως η λογική που έχει το συγκεκριμένο ελαιοτριβείο να μην παρουσιάζει τις κοπέλες λες και κοστίζει κάτι είναι άκρως αντιεπαγγελματική. Φυσικά την ξέρω την Ειρήνη, την είχα πάρει πριν ένα χρόνο. Και αν έχει αλλάξει; Αν έχει γίνει τόφαλος; Αν έχει γεμίσει φλύκταινες; Αν φοράει σώβρακο του στρατού;
Τέσπα, αποφάσισα να πάω προς το Μούσες με σκοπό να πάρω την Αντριάνα που οι πληροφορίες λένε ότι κάνει πολύ καλό μασάζ. και είναι και δροσερό κορίτσι.
Στο σαλονάρισμα όμως με κέρδισε η Ίνα. Η Ίνα είναι από πρόσωπο και σώμα το δώρο που μου έστειλε ο Θεός για τις ταλαιπωρίες του 50χρονου βίου μου. Baby face λεπτή με αρμονικό σώμα, μακρύ μαλλί μεταξένιο. Ωραία πατουσάκια με τέλειο pedicure άψογα βαμμένα χείλια, πονηρά ματάκια. Έδωσα το πενηντάευρο (στα συν του ελειοτριβείου η μείωση των τιμών) για 30 λεπτά με το αγγελούδι.
Το κορίτσι ήρθε πρόσχαρο, ναζιάρικο, μες στην τρελή χαρά. Ήταν ομιλητική με χιούμορ και διάθεση. Στο μασάζ καλύτερα να μην αναφερθώ διότι δεν ξέρει. Περισσότερο με χάιδευε και έσπαγε κάτι μικρά σπιθουράκια στην πλάτη κάτι που τις αρέσει πολύ! Μου μίλησε για τη ζωή της και για τα προσωπικά της.
Κάποια στιγμή μου είπε να γυρίσω και σύντομα απλώθηκε φαρδιά πλατιά στο μασαζοκρέβατο και με παρότρυνε να την χαιδέψω. Άρχισα να παίζω με το μουνάκι της που ήταν γουλί ξυρισμένο κλειστού τύπου μικρό και από τα πιο όμορφα που έχω δει. Δεν άντεξα και άρχισα να γλείφω την κλειτορίδα της απαλά. Εκείνη φαινόταν να απολαμβάνει, μάλιστα κάποια στιγμή που κουράστηκα και πήγα να σηκωθώ μου πάτησε το κεφάλι κάτω μέχρι που άρχισε κάτι σπασμούς. Μου είπε ότι είμαι προφέσιοναλ και της είπα αν είναι να δουλέψω κι εγω στο μαγαζί. Γενικά ήταν πολύ χαβαλές και ένιωσα πως είμαι με την κοπέλα μου. Μου έκανε παράπονο για κάποιους άντρες που πέφτουν με τα μούτρα στο μουνάκι της και το δαγκώνουν λες και τρώνε ζαμονοτυρόπιτα κάτι που δεν της αρέσει και την πονάει.
Συνέχισα να παίζω με το μουνάκι της κι εκείνη μου πέρασε προφυλακτικό και ξεκίνησε μια πίπα από τα πλάγια του κρεβατιού. Εγώ παράλληλα θαύμαζα το μουνάκι της, τα πόδια μέσα στα ωραία ψηλοτάκουνα, τα βαμμένα νυχάκια και ήμουν έτοιμος να παραδώσω πυρ. Οπότε την έστριψα και της τον έβαλα και συνεχίσαμε σε κλίμα gfe μέχρι που ήρθε το τέλος. Εν κατακλείδι, χωρίς extra υπηρεσίες (ακάποτα κλπ) πέρασα πάρα πολύ ωραία και έφυγα ανανεωμένος και με ένα ερωτικό σκίρτημα στην καρδιά.
Να αναφερθώ εδώ και στην εξαιρετική κοπέλα που είναι στην υποδοχή νομίζω Λαρίσα τη λένε αλλά και την αντίστοιχη μελαχρινή θεά που είναι στο Νιρβάνα . Γενικά όσες φορές έχω πάει στο Μούσες αλλά και στο Νιρβάνα, παρόλο που έχει πολύ κίνηση και πελάτες που μπαινοβγαίνουν, οι κοπέλες της υποδοχής είναι πάντα πρόθυμες να εξυπηρετήσουν, χωρίς να στραβώνουν ποτέ, αντίθετα είναι πρόσχαρες και χαμογελαστές, δεν λένε παπάτζες αλλά κοιτάνε να είναι αντικειμενικές στις κρίσεις τους. Για μένα είναι καθόλα επαγγελματίες στον τρόπο που εκτελούν τα δικά τους καθήκοντα και παράδειγμα προς μίμηση για όσες κάνουν αυτή την δύσκολη δουλειά.
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 22, 2019
Κόστος συνάντησης
50
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Ίνα
black crow
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
255
Likes:
10.814
Πόντοι:
19.505
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, lecastel, chris121 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού