Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Αφού λόγω τεχνικών θεμάτων δεν μπορούσαν 2 κοπέλες που είχα στην λίστα μου σαν καλές συστάσεις, είπα να στείλω στην Μαρία. Περισσότερο από περίεργα γιατί οπου ακούς πολλά κεράσια έχεις το σαράκι να δεις εάν ισχύουν.. Φτάνω στο Μπιλ και μισή, στέλνω μνμ τον αριθμό δωματίου παρατεταρτο μου απαντάει ΟΚ παραεικοσι αλλά τελικά έρχεται και τέταρτο. Δλδ δεν ήταν σε ραντεβού αλλά είχε άμεση πρόσβαση στο κινητό της.
Μπαίνει μέσα τελείως τυπικά ούτε χαμόγελο ούτε τίποτα κ Βλέπω μια κοπέλα μετρίου αναστήματος ντυμένη πολύ απλά με αθλητική περιβολή. Μεγάλα πειραγμενα χείλη που χαλάνε το περιποιημένο απ' το μακιγιάζ πρόσωπο και δεν αρμόζουν στο σωματότυπο της. Στήθος ωραίο με μεγάλη ρώγα,κωλαρακι κανονικό ωραίο και αυτό. Ένα σωματικό δλδ που το έχω συναντήσει πολλές φορές στα γυμναστήρια αλλά δεν έχει κάτι το φοβερό να μείνεις παγωτό καθώς όταν γδυθεί φαίνεται πως δεν είναι γυμνασμενη.

Απ' την αρχή ήταν ψυχρή και παγερή και κατευθείαν ζήτησε το δωράκι της, ενώ φιλιά έδινε με φειδώ κ μόνο όταν έκανα κίνηση εγω. Δεν φρόντισε να σπάσει ο πάγος με αγκαλιά κ φιλάκια, παρά τις προσπάθειες μου, αλλά άρχισε μια μέτρια πίπα. Στην συνέχεια μετά από παραίνεση μου γύρισε για 69. Όσο και να εγλυψα το καθαρό μουνάκι,δεν μπόρεσα να βρω ίχνος υγρασίας. Στην πίσω τρυπα υπήρχαν τριχουλες που με κράτησαν μακριά από γλυψιμο εκει. Γύρισμα στα 4 όπου άρχισα αργά αφού δεν ήταν υγρή κ πιο έντονα με το πέρας της ώρας. Όσο γκάζι κ να έδινα η κοπέλα ήταν σαν νεκρή, ίχνος φωνής, ίχνος ζωής.Σε κάποια φάση επειδή ανέβασα γκάζια ιδρώσαμε και μ έκοψε λέγοντας μου να ανάψουμε το κλιματισμό,που όμως στην αρχή της συνάντησης ζήτησε να κλείσω...Φυσικα δεν έχυνα και Μ είπε να αλλάξουμε κάπως την στάση του doggy,της είπα να κάτσουμε μπροστά στο καθρέφτη αλλά έγειρε το κεφάλι κάτω κ τα μακρυά μαλλιά κάλυπταν το πρόσωπο της και δεν φαινόταν τίποτα στον καθρέφτη.Μέχρι εκείνη την στιγμή η κοπέλα μασούσε τσίχλα την οποία έβγαλε και κόλλησε πάνω στην πολυθρόνα που είχε το δωμάτιο!!! Επειδή όπως είπα είχε τριχουλες πίσω έβαζε το χέρι της στην κωλοτρυπίδα της για να μην τις βλέπω. Το κατάλαβα όταν την ρώτησα ένα γουστάρει τρίψιμο κ δαχτυλακι εκεί και είπε όχι. Αφού είδα κ αποειδα έχοντας φυσικά ξενερώσει, βγήκα, ξάπλωσα και την είπα για πίπα όπου με χρήση χεριού της και δικού μου παρέδωσα στο στόμα της. Τα πήρε κ τα έφτυσε στην παλάμη(!!!) της οπου μετά πήγε μπάνιο. Είχαμε 20 λεπτά ακόμα, ήρθε δίπλα μου και έκατσε απόμακρα ενώ είχε προσηλωθει στην τσόντα που έπαιζε σαν να έβλεπε πρώτη φορά στην ζωή της. Άρχισαμε να λέμε διάφορα, εντελώς κουκουρούκου το σοσιαλ της απ' την μια ήθελα να γελάω απ' την άλλη ήθελα να την στείλω στον αγύριστο, αλλά αντί άλλων έλεγε, γενικά δεν μου φάνηκε και πολύ μεγάλου iq. Σε κάποια φάση είπε τι ώρα είναι γιατί εάν περάσει μια ώρα πρέπει να φύγω, λέω ναι οκ πέρασε η ώρα και έτσι έληξε μια πολύ κακη εμπειρία.

Συμπερασματικά: ούτε από θέμα ομορφιάς με τρέλανε, ούτε η συμπεριφορά της ήταν σωστή κ επαγγελματική, ούτε το σοσιαλ με κέρδισε. Μια συνάντηση που με έκανε να χαλαστω και την οποία θέλω να ξεχάσω γρήγορα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 10, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
kaki_epiroi
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Μαϊ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
1.138
Πόντοι:
366
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 George_1969, alpula, GALLAS και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Μαΐου, 2019
Καυλα το Μαράκι ΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωτας
TF
the foul
20 Μαΐου, 2019
Όσον αφορά τα φιλιά συμφωνώ μαζί σου δεν τα δίνει απλόχερα, σε κάποιους θα το κάνει σίγουρα.(δεν υπονοω τίποτα γιατί την υγιεινή σου φίλε). Κατά τα άλλα είσαι υπερβολικός είναι τίμια επιλογή η Μαρία. Δεν σου βγήκε το αφήνεις και πας παρακάτω...
Φιλικα
20 Μαΐου, 2019
" Απ' την αρχή ήταν ψυχρή και παγερή και κατευθείαν ζήτησε το δωράκι της " Χμμμ;
Ούτε την πρώτη φορά που βρέθηκα μαζί της δεν έγινε κάτι τέτοιο.... πάντα φιλική και μέσα στα πλαίσιο της ευγένειας που συναντά έναν καινούριο άνθρωπο...για πρώτη φορά..και φυσικά ούτε λόγος για χρήματα!

" ντυμένη πολύ απλά με αθλητική περιβολή " Ποτέ πολύ απλά..πάντα περιποιημένη και μοσχομυριστή. Είδες σίγουρα την σωστή Μαρία.??? Χμμμ;

" κοπέλα μασούσε τσίχλα την οποία έβγαλε και κόλλησε πάνω στην πολυθρόνα " Μάλλον πλάκα μας κάνεις...σταματώ δεν συνεχίζω άλλο... Θυμός
20 Μαΐου, 2019
Περίεργα όλα αυτά …… Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
21 Μαΐου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σε μενα το καλοκαιρι εσκασε απο παραλια με σαγιοναρα κ μαγιο με τα αλατια απο παραλια ενω ειχα ζητησει σεξυ εσωρουχα κτλ κ φυσικα δν ειχε τπτ μαζι της...δυστυχως κανενα σχολιο του συναγωνιστη δεν μου κανει εντυπωση.
11 Ιουλίου, 2019
το τηλεφωνο της που το βρίσκουμε??? μπορεί να μου το στείλει κάποιος??
18 Αυγούστου, 2019
Εγω για να παω κοντρα σε ολους την επομενη φορα που θα την συναντησω θα της ζητησω να φορεσει αθλητικα!! Αφου ετσι και αλλιως θα της τα βγαλω ΟΛΑ!ΈρωταςΈρωτας
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7