Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 19 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Victoria … Όμορφη, νεαρή κοπέλα με ωραίο φυσικό κορμί και μερικές καλές κριτικές και με συνοπτικές διαδικασίες το ραντεβού έκλεισε σε δικό μου ξενοδοχείο νωρίς το απόγευμα για μία ώρα… Τυπική στην ώρα της θα μπορούσα να πω, ήρθε με απλό ντύσιμο και πολύ λίγο μακιγιάζ όπως το ζήτησα…
Αρκετά καλά τα αγγλικά της, ευδιάθετη και χαμογελαστή κοπέλα που γεμίζει τον χώρο με θετική ενέργεια… Από ομορφιά είναι αυτό που βλέπετε στις φωτογραφίες της, μαύρο μαλλί πράσινα μάτια αρκετά ψηλή και αδύνατη, με φυσικό στήθος δυάρι και επιδερμίδα απαλή ίσα ίσα να μην μπορείς να ξεκολλήσεις από πάνω της!… (άλλο που δεν θέλει)
Δεν χάσαμε χρόνο με περιττές κουβέντες και ξεκινήσαμε τα γλωσσόφιλα με παλαμούτιασμα… Πριν ανάψουνε τα αίματα έκανε ένα γρήγορο ντουζάκι και ήρθε κεφάτη στο κρεβάτι… Αρκετά καλή η πίπα της… χρησιμοποιεί μπόλικα σάλια, κάνει γλείψιμο στα αρχίδια και στον κορμό και φιλότιμες προσπάθειες να τον πάρει όλον μέσα της…
Στο σεξ ακολουθεί τους ρυθμούς με τα απαραίτητα βογγητά και αναστεναγμούς, Δεν βάζω το χέρι μου στην φωτιά ότι ήταν όλα φτιαχτά ΑΛΛΆ ήταν αρκετά αληθοφανή…
Δεν διαμαρτύρεται στους έντονους ρυθμούς αν και το γούστο της (από ότι κατάλαβα) είναι οι ρομαντικές καταστάσεις … παρόλο που ακολούθησα τα δικά μου θέλω και γούστα δεν εισέπραξα γκρίνια, μη αυτό και μη το άλλο και έτσι θέλω και αυτά δεν μου αρέσουν που έχω ακούσει αρκετά από διάφορες άλλες…
Πολύ πιθανό να επιδιώξω να ξαναβρεθούμε με την Victoria μου άρεσε σαν γυναίκα και σαν χαρακτήρας!... Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 15, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
M
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, 6Y44, petergsp και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού