Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 426 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 592444
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σημερινή απογευματινή επίσκεψη στον πολυδιαφημισμένο νέο χώρο, μολονότι οι επιλογές μου έχουν πάντα ως βάση το καλό μασάζ σε συνδυασμό με τις καλές υπηρεσίες, χαρακτηριστικά που παραπέμπουν σε πιο παραδοσιακά ''ιδρύματα΄΄ με πιο ώριμες ηλικιακά επιλογές. Λίγο οι περιορισμένες λόγω μέρας επιλογές και λίγο η περιέργεια με οδήγησαν όμως τελικά εκεί. Αρχικά θα πρέπει και εγώ να αναφέρω ότι ο εν λόγω χώρος είναι αρκετά εντυπωσιακός και καθαρός, πολύ πάνω από τον μέσο όρο. Έχουν δαπανηθεί σημαντικά ποσά και αυτό πρέπει να αναγνωριστεί. Μεγάλα δωμάτια, εσωτερικά μεγάλα μπάνια κ τζακούζι, καλόγουστη επίπλωση, και εξαιρετικός φωτισμός (ακριβώς όσο πρέπει κ ατμοσφαιρικός). Η καθαριότητα στον υπερθετικό βαθμό, μυρίζει κυριολεκτικά καθαριότητα. Για όλα αυτά ένα μπράβο από εμένα. Υποδοχή από μία σχετικά μεγάλη ηλικιακά ,ευγενέστατη κυρία η οποία με ενημέρωσε για τις 5 διαθέσιμες επιλογές. Καμέλια στο δωμάτιο για 1 ώρα, Αναστασία, Έλλη, Άννα και Αντελίνα. Πραγματικά εμφανισιακά και ηλικιακά το ''ίδρυμα΄΄ υπερέχει σημαντικά του κοντινού ανταγωνισμού. Κορμιά λαμπάδες που δε χορταίνεις να κοιτάς. Έχοντας διαβάσει πρόσφατες κριτικές και με περιέργεια για την απόδοση μιας αντικειμενικά όμορφης νεαρής Ελληνίδας, διάλεξα την Έλλη (αν και θεωρώ ότι η Αντελίνα είναι η πιο εντυπωσιακή παρουσία του χώρου). Επιλογή προγράμματος 45 λεπτών. Η Έλλη όπως ανέφερα, είναι Ελληνίδα 21 ετών μελαχρινή, με μικρό στήθος, μέσου αναστήματος. Επικοινωνιακή θα έλεγα με αδυναμία στις αγκαλίτσες όπως λέει χαρακτηριστικά. Φρόντισε να μου αναφέρει μόνη της ότι δεν διαθέτει μεγάλη εμπειρία ως νέα στο χώρο, κυρίως στο χώρο του μασάζ, άλλά ότι έχει διάθεση να μάθει και συνεχώς να βελτιώνεται κάτι το οποίο προσωπικά εκτίμησα. Όντως το μασάζ της είναι ένα ελαφρύ τρίψημο, αλλά είναι αντιληπτή η προσπάθεια που κάνει κ το ενδιαφέρον να μάθει κατά πόσο το κάνει καλά για τον πελάτη. Εκεί που έπαθα την πλάκα μου όταν μου ζήτησε να γυρίσω είναι από το στοματικό της. Αφού ρώτησε αν επιθυμούσα ελεύθερο ή όχι, ξεκίνησε ένα τρομερό τσιμπούκι που τολμώ να πω ότι ξεπερνά τα μεγαλύτερα ονόματα του χώρου με εμπειρία πολλών ετών...!!! το εξαφανίζει είναι λίγο, το λατρεύει και το κάνει με λαχτάρα. Σε όλη την διάρκεια της συνάντησης το καταλαβαίνεις αλλά και το παραδέχεται μόνη της, ότι το γουστάρει αυτό που κάνει. Απόλαυση να γλείφεις αυτό το καλοσχηματισμένο υγρό μουνάκι και να την βλέπεις να το απολαμβάνει στο έπακρο. Και στο 2ο γύρο όμως πολύ καλές δυνατότητες. Αν και βρίσκω την τιμολόγηση 100 ευρώ για 2 εκτονώσεις υπερβολική, είναι από τις φορές που θα σκεφτόμουν να την επιλέξω και να την αφήσω της 1η πρώτη φορά απλά με στοματικό για να απολαύσω τις ικανότητες της.Αυτό που θα έκανα ως σύσταση στον χώρο είναι ότι αφού διαθέτει τόσο ευρύχωρα δωμάτια, ας βάλει και κανά κρεβάτι για μεγιστοποίηση της απόλαυσης. Αφού τελειώσαμε μια πολύ ευχάριστη συνάντηση για εμένα αποχώρησε από το δωμάτιο για να κάνω μπάνιο. Πάμε τώρα στα χαρακτηριστικά της απειρίας....Τόσο στην είσοδο, όσο και στην έξοδο από το δωμάτιο η αναμονή ήταν πολύ μεγάλη. Το 10 λεπτο στην αρχή μετά το μπάνιο μου είναι σχετικά κατανοητό, μέχρι να κάνει και εκείνη και να μαζέψει και το χώρο. Όμως μετά περίμενα 20 λεπτά αφού ντύθηκα για να βγώ από το δωμάτιο. Και το περίεργο της υπόθεσης είναι ότι είχε προηγηθεί συζήτηση για τα προβλήματα που δημιουργούνται, όταν οι πελάτες επιχειρούν να βγούν μόνοι τους και ενώ βρίσκεται άλλος πελάτης στην υποδοχή. Έχουν ένα περίεργο τρόπο με το να στείνουν κ να ξεστείνουν παραβάν στην υποδοχή για την αποφυγή του ενός πελάτη από τον άλλο, κάτι το οποίο είναι αρκετά κουραστικό και για το προσωπικό καθώς κινητοποιούνται όλες μαζί για τα παραβάν....Χρειάστηκε να ανοίξω μόνος μου τελικά την πόρτα και να με δει η Αντελίνα η οποία με οδήγησε τελικά έξω. Το γενικό συμπέρασμα είναι ότι πρόκειται για μια πολύ όμορφη φρέσκια παρουσία με διάθεση, η οποία πρέπει να βελτιωθεί σημαντικά στο θέμα του μασάζ και σε κάποιες μικρολεπτομέρειες, όπως οι έντονες φωνές και οι θεατρινισμοί . Με την καθοδήγηση μιας έμπειρης στο χώρο θα κάνει παπάδες, θα γίνει βαρύ χαρτί στο μαγαζί που θα δουλεύει και θα χρειάζεσαι τάμα για να την πετύχεις ελεύθερη. Αν παρέχει αυτές τις υπηρεσίες στον 1 μήνα, δεν τολμώ να φανταστώ πως μπορεί να εξελιχθεί αν μάλιστα διατηρήσει και την απλότητα που την διακρίνει.
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 05, 2019
Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Έλλη
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tedbreaker, Gingos, black crow

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού