Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 37 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τη Vlada την είχα βάλει στο μάτι από την πρώτη της εμφάνιση στην μικρή μας πόλη, αλλά τότε δίστασα καθώς μου φαινόταν υπερβολικά καλή (σαν εικόνα) για να είναι αληθινή. Έκτοτε 2-3 φορές που είχα όρεξη για CG και ήταν εδώ όλο και κάτι δεν ταίριαζε στα διαθέσιμα ωράρια μέχρι που τελικά στο πρόσφατο τουρ της βρήκα τον κατάλληλο χρόνο για ένα ραντεβού που σχεδόν μου είχε γίνει εμμονή.

Εμφάνιση: παρόλο που ήρθε χωρίς μακιγιάζ και με πολύ απλό ντύσιμο τζην παντελόνι κάζουαλ σακάκι και πέδιλα μόλις άνοιξα την πόρτα έμεινα για μια στιγμή να την χαζεύω πριν της πω να μπει, εξ'ου και το "υπερθέαμα" του τίτλου (το "σοβιετικό" μιας και σύμφωνα με εκτιμήσεις προηγούμενων σνυναγωνιστών τά 'χει τα 30 οπότε γεννήθηκε επί εποχής υπαρκτού σοσιαλισμου). Κορμί εντυπωσιακό, με πολύ καλές αναλογίες, 1.81 και λαμπάδα (για την ανάσταση να την έχεις δίπλα να ξινίζουν οι συμπατριώτισές μας) ακόμη και με τα κιλά που έχει πάρει σύμφωνα με όσους την είχαν συναντήσει από τις αρχές της σταδιοδρομιας της. Για χοντρομπούτια που γράφτηκε θα έλεγα πως είναι ατυχής υπερβολή, τι να πουν τότε οι ελε(ε)ινίδες.... Προφανώς δεν έχει σιλουέτα μοντέλου αλλά νομίζω τα κιλά έχουν πάει αρμονικά σε όλο το σώμα. Τα τατουάζ αχρείαστα αλλά δεν έδωσα και πολύ σημασία. Το πρόσωπο θα έλεγα πως είναι καλύτερο, σίγουρα πιο γλυκό από τις φωτογραφίες ειδικά οι πρόσφατες με το μαγιώ με τα κρόσια στο πλάι την αδικούν.

Γενική συμπεριφορά και συμμετοχή στο σεξ: πολύ απλή χωρίς υφάκι έπαρση κλπ. που θα μπορούσε ίσως να έχει λόγω εμφάνισης. Είχα γενικώς την αίσθηση πως συνεχώς με «έκοβε» για να δει τι θέλω και τι μέρος του λόγου είμαι. Ή ίσως να της βγαίνει από αμηχανία από την έλλειψη επικοινωνίας λόγω των φτωχών αγγλικών της (κατά δήλωσή της έχει τρεις μήνες που έχει ξεκινήσει μαθήματα). Χαρακτηριστικά στο δεύτερο γύρο είχαμε ξαπλώσει πλάι-πλάι στο κρεβάτι και με κοίταζε κάπως αμήχαν καθώς την χάζευα και χάιδευα το κορμί της από πάνω μέχρι κάτω, διστάζοντας να κάνει κάποια κίνηση για στοματικό κλπ. απλά με παρακολουθούσε να τη χαιδεύω και με άγγιζε ελαφρά στο στέρνο. Ή ίσως να έδειχνε καταννόηση καθώς έιχα το ύφος μικρού παιδιού που βλέπει το νέο του υπερπαιχνίδι και δεν ξέρει τι να πρωτοκάνει.Το στοματικό της δεν μπορώ να πω ότι με ενθουσίασε, λίγο μονότονο μου φάνηκε αν και πέρασε και από @@. Στη δική μου περιποίηση ήταν δεκτική και έδειξε ανταπόκριση αλλά κάθε φορά που έδειχνε να παίρνει μπροστά με έκοβε, επίσης στην αρχή αρνήθηκε ευγενικά δάκτυλα και μετά δεν επέμενα. Γλωσσόφιλα εξίσου ευγενικά τα απέφυγε αν και οι γλώσσες μας συναντήθηκαν μερικές φορές.
Δυστυχώς έκανε χρήση τζελ με το οποίο άλοιψε το προφυλακτικό, τουλάχιστον διαπραγματευτήκαμε την ποσότητα στην ελάχιστη απαραίτητη Λύπη . Δεν είπε όχι σε καμία στάση που ζήτησα και στους δύο γύρους που παίχτηκαν. Απλά τέτοια κορμιά δεν είναι βολικά να τα κάνεις ότι θέλεις (τουλάχιστον για μένα που είμαι 1.78) , χαϊλάιτ της συνάντησης όταν έκατσα σε μια πολυθρόνα και ήρθε και έκατσε από πάνω με την πλάτη της σε μένα, ένιωσα πλήρως την κορμάρα της καθώς ανεβοκατέβαινε στηριζόμενη στα πόδια μου. Για πίσω πόρτα που ρώτησα πήρα την κλασσική απάντηση.... Γενικά και στο σεξ είχα την ίδια εντύπωση όπως και στο στοματικό : ότι γαμιέται με κόφτη. Μόλις φαινόταν να ανάβει λίγο κάπου έκοβε ρυθμό. Μόνο στο τέλος του δεύτερου γύρου φάνηκε να ξεφεύγει : στάση ιεραποστολικό, έδωσα αρκετό γκάζι και με έσφιγγε με τα χέρια της πάνω από τους καρπούς μου και άρχισε τα “yes yes yes”. Πιθανόν να έπαιζε και θέατρο γιατί από τη μια κυρία μου δεν ξέρεις αγγλικά από την άλλη μόλις «καυλώσεις» φωνάζεις yes αντί για ντα... Πάντως τα μάγουλα είχαν κοκκινίσει αρκετά. Αυτό που είχε πάντως πολύ πλάκα στο τέλος ήταν που μου έδειξε το ρολόι στο αριστερό της χέρι (που ήταν βιομετρικό ρολόι τελικά ) και με «μάλωσε» γιατί λέει της πήγα τους σφυγμούς της στους 99 από γύρω στους 60 που έχει στο χαλαρό.... ΟΚ δεν μπορώ να πω ότι με πλημμύρησαν οι τύψεις.

Ως σωστή επαγγελματίας την αμοιβή την ζήτησε στο τέλος. Στο σόσιαλ παρόλο τον περιορισμό της γλώσσας είναι ευχάριστη και προσπαθεί να επικοινωνήσει έστω και με τα μισά να χάνονται στη μετάφραση οπότε βάζω ένα θετικό βαθμό να μην την αδικήσω. Στη συμμετοχή τι να πω... σαν επαγελματίας είναι εκεί και συμμετέχει για να σε ευχαριστήσει αλλά εκεί είναι και ο κόφτης επίσης. Αν αφηνόταν όπως αφέθηκε η Linda (για την οποία ακολουθεί κριτική) και έκανε πραγματικό σεξ με τον παρτενέρ της νομίζω θα ήταν μια μοναδική εμπειρία, όσοι πιθανόν είχαν την τύχη να την ξεκλειδώσουν ίσως με περισσότερες επισκέψεις ή μεγαλύτερα ραντεβού σίγουρα θα έχουν αν θυμούνται στα γεράματα. Εγώ βάζω ίσως αντί για σίγουρα στο αν θα την ξανασυναντούσα μόνο και μόνο γιατί δεν ξέρω αν θα μπορούσα να πάρω κάτι παραπάνω σε μια επανάληψη. Επίσης στη σχέση απόδοσης/τιμής βάζω 8 και όχι 7 που θα ήταν πιο ακριβές μόνο και μόνο επειδή είναι ίσως η πιο εντυπωσιακή γυναίκα που έχω συνεβρεθεί και αυτό στην "κανονική" ζωή μάλλον θα κόστιζε πολύ περισσότερα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέγας
Εγγραφή:
9 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
3.914
Πόντοι:
3.665
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Reporter, popov, chris1955 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Απριλίου, 2019
Ωραία κριτική φίλε μου...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1