Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 183 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Στέλλα, ξανθιά μιλφ ψηλή με πολύ ωραίο πρόσωπο με έντονα χαρακτηριστικά.
Από σώμα είχε πιασιματα στην περιφέρεια, 3αρι φυσικό πολύ ωραίο στήθος και πολύ ωραία σε αφή επιδερμίδα.
Βγήκε στο σαλόνι με ένα ολόσωμο μαύρο εσώρουχο. Δεν την είχα ξαναδεί σε αυτό το μαγαζί και γενικά δεν την έχω δει κάπου. Πιθανολογώ ότι ίσως είναι καινούρια μιας και δεν μιλούσε ελληνικά.
Λογικά είναι Ρωσίδα ή κάπου από εκεί πάνω. Το "χαρασό" πάντως το κατάλαβε

Μπήκε στο δωμάτιο χαμογελαστή, της είπα να μην βγάλει το εσώρουχο, αλλά στην πορεία της το τράβηξα για να φανεί το 3άρι φυσικό στήθος της. Λίγα προκαταρτικά με γλύψιμο από μέρους της. Με ρώτησε αν θέλω πίπα άνευ, της είπα ναι και απλά μου είπε "no finish in mouth". Δεν το είχα σκοπό άλλωστε
Ωραία πίπα, αργή αλλά όχι deep, νομίζω σε αυτό το κομμάτι θέλει βελτίωση. Δεν γίνεται γυναίκα του βεληνεκούς της να μην έχει πλούσια σε ρεπερτόριο πίπα καθώς και γλύψιμο @@
Ξεκίνημα στα 4 αφού τράβηξα στο πλάι το εσώρουχο. Τον τρώει τίμια ενώ κάνει και κουνήματα στο κώλο της. Δεν κλέβει δεν καμπουριάζει για να αποφύγει τυχόν βαθεία διείσδηση.
Γύρισμα μπροστά όπου και ήρθε το τέλος.

Κοντολογίς: Τίμιο μιλφ, με σαφέστατα περιθώρια βελτίωσης σε υπηρεσίες ειδικά στην πίπα, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι πέρασα άσχημα. Αντιθέτως θα ξαναπάω για να δω τυχόν αλλαγές.
Από τις πιο ωραίες εμφανισιακά μιλφ σε Φυλής και πέριξ. Σίγουρα αν την έβλεπα στο δρόμο με κανένα κολλητό τζιν, θα γυρνούσα το κεφάλι μου να την κοιτάξω .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 16, 2019
Όνομα κοπέλας
Στέλλα
Kerveras
Τιμημένος
Εγγραφή:
16 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
91
Likes:
2.770
Πόντοι:
5.195
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Απριλίου, 2019
Αξιόλογη milf φαίνεται η Στέλλα.
Βεβαια, τό πιθανότερο είναι τήν επομένη φορά τής επισκέψεως σου νά έχει πέσει η απόδοσίς της. Γιατί; Διότι όταν κάποιος έμπειρος εγκωμιάζει μία νεοφερμένη εργαζόμενη, τά "κοράκια" θά πέσουν πάνω της νά τήν καταγαμήσουν.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1