Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.5 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
η συναντηση εγινε καπου την προηγουμενη εβδομαδα ημερομηνια ενδεικτικη

το καλο με αυτο το γραφειο ειναι οτι που και που σπαει την μονοτονια και φερνει κατι αλλο απο το σλαβικο μουνι
θα ηθελα να δοκιμασω τη Λολα επισεις αλλα ειναι μονιμα κλεισμενη....ποδια δεν θα εχει κλεισει μαλλον ως τωρα

στα τις Ριμονας τωρα
ενα πεντακαθορο κοριτσι με κορμι σφιχτο σαν πετρα
χωρις ιχνος κυταριτιδας με τα παντα στον αερα βυζι και κωλος αψηφουν το νομο τις βαρυτητας και κοιτανε προς τα πανω
κορμι πραγματικα που δεν το βρισκεις τοσο σφιχτο ευκολα....τα παντα πετρωδη....σφιχτα τα παντα μα τα παντα ομως
προσωπο θεμα γουστου διοτι τα χαρακτηριστικα της δεν ειναι ουτε σλαβικα ουτε ευρωπαικα παιζει σε πολλους να μην αρεσει
δηλωνει Ασιατια και συγγεκριμενα Καζακστανη (ναι αυτη η χωρα οπου αν εχετε δει τα βιντεο ακουγετε η γλωσσα τους σαν μηχανη αυτοκινητου που ρεταρει)
κοντουλα με πολυ μακρυ μαλλι
το δυνατο της σημειο τα χειλη της,,,,φιλακι πετροκερασο και μαγουλο βερυκοκο ενα πραγμα

Στα του πρακταιου τωρα
Μετα το ντουζακι κρεββατι και αρχιζει το ματς και αδειασαν οι ορχεις σε πολυ γρηγορο ρυθμο
ΚΑΙ ΠΕΡΙΓΡΑΦΩ

γλωσοφιλο βαθυ κατι το οποιο το επιζητω και με καβλωνει
πιπα ΧΩΡΙΣ Χερια βαθια μεχρι το λαρυγγι (οκ δεν ειμαι και τιτανοτεραστιος) και απο τις λιγες φορες που εκανα 69....μιλαμε μεγαλη καβλα
περασε καποια ωρα και προκειμενου να εχουμε ατυχημα η πρωτη σταση ως συνηθως cowgirl....τι να πω....το μουνι της σκετη μεγγενη....κωλο να γαμαγα τοσο στενο δεν θα το εβρισκα (ασε που δεν μου αρεσι το πρωκτικο)....ημουν οπως ειπε και ο πρωτος της πελατης για την ημερα....2η σταση στα 4 αφου με βολευε το υψος της οπου εγινε η καταθεση
....καθησαμε λιγο μιλησαμε μεχρι να πεσουν οι παλμοι της καρδιας μου,,,,,τα Αγγλικα της καλα....ευχαριστη κοπελα...παραπονο κανενα
ευχαριστα περασα

το γραφειο αλλη μια φορα αψογο....με ρωτησαν ως συνηθως πως τα περασα κι αν ημουν ευχαριστημενος,,,,δειχνουν ενδιαφερον
ξεχασα το ραντεβου στο ξενοδοχειο του Νεου κοσμου


ΕΠΕΙΔΗ ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΑΡΚΕΤΟΙ ΠΜ
το γραφω εδω οσον αφορα τις κριτικες μου ειναι το πως περασα εγω.... εκει που γραφω αν θα τις ξανασυναντουσα οταν γραφω σιγουρα δεν το εννοω απο την ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ αποψη οτι δευτερο η τριτο ραντεβου με την ιδια ειναι αγαπουλινης η σχεση δεν συμαινει οτι αν κατι μου παρει τα μυαλα δεν το κανω
ΟΠΩς ΓΙΑ ΤΑ 9ΑΡΙΑ 10ΑΡΙΑ αν βαζω σε ολες 10αρια τι θα βαλω σε αυτες που πραγματικα για εμενα ειναι 10αρια ασε που με αφηνει εως 8 να βαθμολογησω ως τωρα

αυτα απο εμενα
να περνατε καλα και να εχετε λεφτα να βγαζετε τα γουστα σας

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 11, 2019
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
90€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
B
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 petergsp, slaviani, Sproxe Garsia και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Απριλίου, 2019
Το γεγονός ότι απολογούμαστε για τις προσωπικές μας εμπειρίες με τις κοπέλες με ξεπερνάει! Στην τελική οποίος δε γουστάρει ας μη διαβάζει!!! Γαμώ τα κόμπλεξ τους... Μαλακία
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1