Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 20 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η Bella ερχεται απο την μακρυνη και παγωμενη Σιβηρια. 7 ωρες με αεροπλανο απο την Μοσχα λεει, αρα πρεπει να ειναι αρκετα βαθια στην Ρωσια.

Η συναντηση εγινε (incall) σε αψογο ξενοδοχειο της Λ. Συγγρου και οφειλω να δωσω τα ευσημα στο γραφειο για την επιλογη, καθως επισης και για την ευκολια στην διαδικασια της συνενοησης.
Ουτε face control στο lobby ουτε τιποτα που με εκανε να αισθανθω αβολα.

Τι να πω για την κοπελα? Ειναι απλα ΑΨΟΓΗ.
Η αληθεια στις φωτογραφιες ειναι φυσικα οι selfie που εχουν στο site.
Ψηλη, αδυνατη οσο πρεπει για να μην πετανε τα κοκκαλα, κωλαρακι σφιχτο, βυζακι ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ κα καμαρωτο με ανοιχτοχρωμες ρωγιτσες οι οποιες δεν ακουνε και πολυ ευκολα. Μεση δαχτυλιδι, δερμα βελουδινο, μαλλια σκουρα ριχτα που ηταν πολυ μαλακα. Προσωπαρα που δεν χορταινα να την βλεπω. Τετοια ματια ειναι ερωτευσιμα και σιγουρα αυτο το βλεμμα θα το θυμαμαι για πολυυυυυυυ καιρο. Για εμενα εχει το απολυτο σωμα.

Το μεγαλυτερο ατου της ειναι πως δεν εχει τιποτα το ψευτικο πανω της. Ουτε χειλια ροφου, ουτε αεροσακους στο στηθος ουτε βρωμοτατουαζ. Αγνο σωμα 22 ετων. Οπως πρεπει να ειναι.

Οταν μπηκα στο δωματιο με περιμενε με εσωρουχα, οπως ειχα ζητησει και αμεσως μπηκαμε για μπανακι μαζι, αφου την εγδυσα και πηρα μια μικρη προκαταβολη στα ορθια, με φιλια με γλωσσα αλλα οχι τοσο βαθια. Αρκετα διστακτικη στα φιλια και ετσι ηταν εως τελους.

1ος γυρος: Μπαλαμουτι, πιπα αρκετα καλη και στη συνεχεια 69 (δαχτυλο δεν αφηνει και ειναι απολυτα σεβαστο), οπου με εκανε τουρμπο. Της ζηταω να ερθει πανω και μετα απο πολυ ομορφο cowgirl και με τα βυζακια της στο προσωπο μου, ηρθε το τελος.

Μπανακι μαζι παλι, και αγκαλιτσα για 5 λεπτα, οσπου μου λεει αν θελω μασαζ!!!
Γυρναω μπρουμητα και μου εκανε για κανενα 5λεπτο αξιοπρεπες μασαζακι, αλλα γαργαλιομουνα το εληξα.

Με δικη της πρωτοβουλια, ξεκιναει και παλι πιπα οπου την γυριζω σε πλαγιο 69, και μετα απο λιγο που εγλυφα το πανεμορφο και μοσχομυριστο ξυρισμενο μουνακι της αρχισε κραυγουλες ηδονης. Συνεχισα με ζηλο και εβαλα ολη μου την τεχνη, ο οργασμος της δεν αργησε να ερθει. Ματάκι
Με ευχαριστησε!!! και ξαπλωσε ανασκελα να ηρεμησει. Μου εβαλε προφυκτικο και ξεκινησα τρυφερο ιεραποστολικο, λιγο στα πλαγια και doggy.
Δυστυχως για μια ακομα φορα, δεν καταφερα να τελειωσω για 2η φορα. Τα χρονια περνανε...Γερο-μύστης

Ηθικο διδαγμα: Ειτε σας αρεσουν οι χοντρες, ειτε οι κοκκαλιαρες, ειτε οι ψηλες ειτε οι κοντες, η Bella ειναι ενα υπεροχο πλασμα που δικαιολογει μεχρι και το τελευταιο cent απο τα χρηματα που παιρνει. Δεν μου αφησε καμια απολυτως πικρη γευση.

Thank you, Bella. You are a great memory creator.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 15, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
npnp
Σπουδαίος
Εγγραφή:
10 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
1.402
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 trexviking, redb, chris1955 και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Απριλίου, 2019
Κούκλα δείχνει. Ωραίος ο παίκτης.
S
Stat888
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1