Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 140 10
Εκκρεμεί έγκριση
Μασατζίδικα 100702
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η ημερομηνια ενδεικτικη
Επιλογη κατιας καθοσον ζαλιστηκα απο τους βυζους .
30 λεπτα 60 ευρω, αν και βγηκαμε στο 20 λεπτο με ολα μεσα ( ντουσ ντυσιμο ξεντυσιμο)
Μπαινει η μικρη ανεκφραστη , αγελαστη .
Δεν μιλας που δεν μιλας κουκλα μου ουτε λεξη αγγλικα , σπασε ενα χαμογελο κανε κατι ενα σκερτσο ενα ναζι να καλυψεις το κενο .
money μου λεει τα παιρνει, ντουσ μου λεει και μου δειχνει την ντουσιερα με αυστηρο και επιβλητικο υφος , οκ το καταλαβα λεω απο μεσα μου .
Κανω ντουσακι ξαπλωνω μπρουμητα γυμνος και αναμενω ,
Μπαινε η μικρα και τι κανει ρε μαγκες Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! μου βαζει πετσετα για να μην βλεπει το κωλο μου , οπως και καλα κανουν τα μασαζ τα κανονικα .
Δεν μιλαω ,λεω ασε να δω που θα το παει...
Ριχνει ενα καρο λαδι με δυναμη και με φορα που μερικο πηγε και στα μαλια μου.
Κανει 5-6 λεπτα μασαζ που ηταν χαιδεμα πιο πολυ για να απλωσει το λαδι που ειχε ριξει με το κιλο, και παντα στην γλωσσα της μου λει γυρνα , η πετσετα πετσετα στο πουτσο μου. Τραβαω και πεταω μακρια την πετσετα και αρχιζω να βαζω χερακι κατω απο την φουστα για να τις δειξω τις διαθεσεις μου .
Δεν αντιδρα(παλι καλα σκεφτομαι) σε 5 λεπτα βγαζει προφυλακτικο το βαζει στην πεσμενη πουτσα και αρχιζει μια μηχανικη πιπα που μετα βιας μου σηκωθηκε.
Της λεω σεξ!! και σηκωνομαι να αποκρουσω και καμμια αναποδη που μπορει να μου εριχνε
Οκ μου λεει, βγαζει ρομπα και βρακακι, σωμα με πολλα περιτα κιλα, μπυροκοιλη και βυζι πολυ χαλαρο αλλα μεγαλο που δεν σε αφηνει να το πασπατευεις για πολυ ωραγιατι απομακρυνεται.
Την στηνω στα 4 και οριακα τελειωνω , στα προθυρα να μην μου πεσει απο την ξενερα .
Αυτα απο μενα ,
Για μενα ειναι η τελευται φορα που επισκεπτομαι μασαζ τετοιου ειδους ( μπουρδελακι βαπτισμενο σε μασαζ)
προτιμω να δινω 80 για ενα incall για 30 λεπτα που αν δω και ξινισμενα μουτρα θα την κανω με ελαφρα πηδηματα .
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 29, 2019
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Κάτια
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
1.929
Πόντοι:
2.391
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kerveras, 6Y44, feragamo και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Απριλίου, 2019
Τα χουμε πει για το συγκεκριμενο αλλα δεν διαβαζετε! Ματάκι
09 Απριλίου, 2019
Έχω πάει 2 φορές στο συγκεκριμένο μαγαζί και φεύγω βλέποντας τα μούτρα που κάνουν οι κοπέλες και πιο πολύ σκεφτομενος τις χάλια κριτικές. Συνήθως καταλήγω στο Σ40-42 σε στανταράκια. Ευτυχώς που οι κριτικές με σώζουν από τσάμπα χρήμα... Τώρα και από τσάμπα χρόνο. Thanks man
16 Απριλίου, 2019
Μία φορά πήγα και ήταν και η τελευταία......
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3