Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 34 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Από τον τίτλο καταλαβαίνετε. Η γκόμενα έχει απίστευτο sex drive και εάν την αφήσετε να οδηγήσει την παρτίδα, κινδυνεύετε με καρδιακό επεισόδιο. Πέραν του drive, έχει και τάσεις submissive και εδώ επίσης εάν πάρει τον πρώτο ρόλο, το σκηνικό ξεφεύγει. Το περίεργο είναι, πως όλα συμβαίνουν χωρίς να πίνει αλκοόλ, απλά νεράκι! Οι φωτός είναι ειλικρινείς, αφαιρέστε λίγο glam των pro photos, καθώς και λίγο από το μέγεοθος στο βυζί και είστε bingo.
Πρόσωπο -8- και δεν είναι 10 επειδή έχει σιδεράκια. Δεν ενοχλούν, αλλά πρέπει να αναφερθούν. Like για τις φακίδες (βίτσιο μου) και για τις ματάρες της.
Σώμα -8- Δεν είναι το κορμί της vlada, αλλά είναι όλα όπως πρέπει και με μέτρο. Λίγο γυμναστικούλα δεν θα πείραζε, αλλά και έτσι είναι μια χαρά και παραπάνω. Α....έχει ένα διαολεμένο thigh gap που δεν γίνεται να μην φαντασιώσεις τον πούτσο σου εκεί μέσα. Με στενό παντελόνι και πάνω στα τακούνια, τονίζεται ιδιαίτερα και απλά ιδρώνεις μόνο και μόνο που κοιτάς. Στα 4 ζαλίζεσαι, όταν όρθια σου γυρνάει πλάτη ξεφεύγεις και πάει λέγοντας.
Συμπεριφορά -10- και ας υπάρχει σοβαρό πρόβλημα επικοινωνίας. Η γκόμενα γουστάρει αυτό που κάνει και φαίνεται. Σε σκλαβώνει η ευγένειά της και η συμπεριφορά της. Μπράβο της.
Σεξ -10- τα πάντα όλα, όπως θες, όπου θες. Και εάν δεν θέλεις εσύ, θέλει αυτή και δεν σε αφήνει σε χλωρό κλαρί. Εάν πάρει τον πρωταγωνιστικό ρόλο, το σκηνικό πάει προς extreme, για τα δικά μου μέτρα και σταθμά τουλάχιστον. Το ζει όμως και το ζει έντονα. Είναι από τις ελάχιστες φορές που θα πω ότι δεν έπαιζε θέατρο. Ναι, οκ, ξέρω, ποτέ δεν μπορείς να είσαι σίγουρος. Στην προκειμένη είμαι.
Επικοινωνία -1- και πολύ είναι. Γρι αγγλικά αυτή, καμία επαφή με ρώσικα εγώ, άντε γεια δηλαδή. Δεν με ενόχλησε καθόλου όμως.
Σχέση απόδοσης -10- Σπάνιο δεκάρι εδώ.
Επανάληψη - Με τα χίλια-. Αβλεπί που λένε και στο χωριό μου.
ΥΓ1: Επιβεβαιώνω ότι γράφει στην κριτική του ο YourLover.
ΥΓ2: έχω αρρωστήσει με το thigh gap...την έβλεπα να περπατάει μου ερχόταν να τον βγάλω και να τον παίξω. Δεν πρόλαβα, τον έβγαλε αυτή και τον πήρε στο στόμα όλο για πλάκα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Jack Skellington
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
29 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
242
Likes:
22.223
Πόντοι:
31.628
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, chris moraitis, Iso13 και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού