Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 9 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Το καβλακι αυτο το εβλεπα στις φωτος και ηθελα να το συναντησω.
Κλειστηκε συναντηση στο χοτελι της στη Συγγρου.Δε παιζει διακριτικοτητα ρωταν σε πιο δωματιο πας και ζηταν και ταυτοτητα....
Απο κοντα δεν ειναι οπως στις φωτος.Εχει αρκετο φωτοσοπ η φαση....Την εκοψα αποτομη και βαριεστημενη.Μου ψεκασε το πουτσο με αντισηπτικο και μου ελεγε κατι μλκιες για καθαριοτητες και τετοια....Μαλακία
Φιλια δεν εδινε μονο πεταχτα τα απεφευγε.Το μουνακι της ειχε τριχες και δεν ηταν καλα ξυρισμενο.Η πιπα της μετρια χωρις γλυψαρχιδι.Και στο γαμησι ειχε βαλει τζελ οπου βουλιαζες μεσα.το ειδα το ειχε διπλα στο κομοδινο.
Κλασικη εικονα ξεπετας.
Στα Δεν.
Τελος 6Υ44

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
6Y44
Ανώτατος
Εγγραφή:
21 Οκτ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
56
Likes:
6.079
Πόντοι:
11.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, messinia, mallias20 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Μαρτίου, 2019
αντισηπτικο?
Άκυρο η κυρία
07 Μαρτίου, 2019
Αυτό με το τζελ έχει παραγίνει....και νομίζω είναι ότι χειρότερο από όσα ανέφερες,γιατί το να μην θέλει να φιλήσει πες το καταλαβαίνω,το να νιώθει άβολα με τον οποιοδήποτε για θέματα καθαριότητας και να έχει τα αντισηπτικα της και πάλι το καταλαβαίνω...Αλλά να πληρώνουμε να γαμησουμε και να γαμαμε αέρα...........
08 Μαρτίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Με χαλάει πολύ το τζελ αλλά το καταλαβαίνω γιατί γαμιέται όλη μέρα και μουνί είναι αυτό, πονάει...το να την χύνεις στο στόμα αλλά να σιχαίνεται να φιλήσει με γλώσσα είναι εξωφρενικό!!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3