Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 12 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συνάντηση πριν από λίγες μέρες, με τη Σοφία. Είναι, όπως τα είπε κι ο προηγούμενος, με το κοντό (καρέ) μαλλί, πραγματικά όμορφο και αρκετά ψηλό κορμί, (υπέροχα πόδια)
Με το που μπαίνω στο μικρό δωμάτιο (καλύτερο όμως από το hotel της Λεωφ Συγγρού) σκάει το χαμόγελο μαζί και το φιλί στο μάγουλο. Είπαμε 2/3 για να σπάσει ο πάγος και μου έδωσε τα σχετικά για το φρεσκάρισμα, στο πολύ μικρό μπάνιο. Η συνεννόηση δεν είναι απ τα καλύτερά της, αλλά μαθαίνει αγγλικά σιγά σιγά.
Όταν βγήκα, μου ζήτησε να τη βοηθήσω να βγάλει το φόρεμα (το φερμουάρ κατέβασα) και να αποκαλύψει αυτό το υπέροχο κορμί. Ίσως ένα μικρό αρνητικό να είναι το μικρό στήθος, αλλά προσωπικά δεν με ενοχλεί. (μέχρι 2, 2 ½ είναι ΟΚ για μένα)
Αρχίζει τα γλωσσόφιλα (όσο βαθιά πάει) και εγώ τα χουφτώματα με τα χέρια σε όποια τρύπα έβρισκα, ενώ ακόμα είμαστε όρθιοι.
Τη ρίχνω στο κρεβάτι και αρχίζω να περνάω με τη γλώσσα, όλο το σώμα από πάνω και να κατεβαίνω. Το αποτέλεσμα ήταν να της αρέσει η όλη φάση και να το δείχνει με φωνούλες και συσπάσεις συνέχεια.
Φτάνω χαμηλά και αναλαμβάνει η γλώσσα και το χέρι (με 2/3 δάχτυλα μπροστά) με αποτέλεσμα η περιοχή να γίνει μούσκεμα (μιλάμε για πολύ πράγμα) Η φάση συνεχίστηκε για αρκετή ώρα με κάποια διαλλείματα για γλωσόφιλα….
Αυτό που με έφτιαξε είναι η στιγμή που είχα τα 3 δάχτυλα και τα έπαιζα μέσα έξω με αρκετή δύναμη και άκουγες το πλατς πλατς απ τα υγρά της (σαν squirt αλλά όχι με τόσο πολύ πίεση)
Γυρίζουμε σε 69 όπου δεν άντεξα πολύ και τη σταμάτησα, γιατί θα ερχόταν το τέλος πρόωρα.
Η μόνη στάση που κάναμε ήταν η κλασσική με πολλά γλωσόφιλα που όπως κατάλαβα, της αρέσουν πολύ.
Το φινάλε ήρθε μετά από πολύ ένταση και στη προσπάθεια να της τα δώσω στο στόμα, κάποια έφυγαν και στο πρόσωπο, αλλά δεν έδειξε να την ενόχλησε. Τα πήρε με το χέρι και τα έγλυψε. Μετά πήγε στο μπάνια και τα έφτυσε..
Η ώρα είχε περάσει και δεν το πήραμε είδηση. Μόνο το κιν χτύπησε κάποια στιγμή, αλλά δεν δώσαμε σημασία. Έκανα και το ντουζάκι μου, ετοιμάστηκα, πλήρωσα και με άλλο ένα γλωσόφιλο χαιρετηθήκαμε και υποσχέθηκα άλλη μια συνάντηση μέχρι να φύγει, τέλος Μάρτη, αν και της αρέσει πολύ στην Αθήνα.

Προσωπικά, μου έβγαλε πιο πολύ GFE κατάσταση, αλλά δεν νομίζω να υστερεί και για κατι σε δυνατό..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 01, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
LanciaRallye037
Ανώτερος
Εγγραφή:
2 Φεβ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
2.605
Πόντοι:
5.196
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE, Marcus77 και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Μαρτίου, 2019
Τέτοια κορίτσια θέλουμε να φέρνετε κ η τιμή πολύ καλή... γιατί βλέπουμε κάτι σαπιες στα 140!!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1