Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 48 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μαρία η κοπελα Ρωσσίδα είπε η τσατσα, παιζει και να είναι, πολύ ωραιο ΜΙΛΦακι για Μεταξουργείο, μελαχρινή ψηλή σε γενικές γραμμές, μπούκλα μαλλί, νοστιμο προσωπάκι με ωραιες μπουτάρες καβλωτικές και ωραιο κωλο. Πέρασα στο πι και φι δεν χανω τετοια, μπαίνει μεσα και τρελάθηκε έτσι όπως σκουπιζομουν αρχιζει τα μωρό μου μωρό μου, κάτι ρωσσικα και το παίρνει ακάποτα στο στόμα έτσι στα όρθια μανιασμένα να φτυνει να τον παιζει και να πνίγεται μόνη της με το πουλί μου στο λαρύγγι της, με είχε πιάσει απο το κώλο και με γάμαγα με το στόμα χαχα μωρή λυσσάρα της λέω, τη σήκωσα να τη γδύσω και ηθελε φιλια της έδωσα ενα και στοπ, της έγλυφα τα βυζια και το χέρι από το πούτσο δεν τον έπαιρνε, ε τη ξανα έβαλα στα γόνατα να κάνει τη δουλειά της φαγώθηκε και δωστου ξανά τσιμπούκι με τρέλα με πόνεσε σε κάποια φαση και της ειπα σιγά-σιγά μου λέει ΟΚ αλλά στη μουνάρα της η χαζή τον έφτυνε και εγλυφε τα αρχίδια με μανία, έ την έπιασα από το φουντωτό μαλλί και της γάματα το στόμα μέχρι δακρύων, σάλια να τρέχουν να με κοιτάει στα μάτια σε φαση απορίας, ξεφτιλοκατάσταση. Βγάζει το κορσέ και τα σουτιεν. βαζουμε καποτα και καθεται μονη της στα τεσσερα στην άκρη του κρεβατιου, έχει ωραιες μπουταρες και γεματο κώλο στο τέσσερα να τον πεθάνεις, της το βάζω μέσα και έκανε κατι λυγμούς ενώ ήμουν σε χαλαρούς ρυθμούς μετά αρχίζω και τρυπάω αργά αλλά δυνατά ενώ τη τάραξα στη φάπα σε κώλο και μπούτια και αυτή έλεγε "νααιι" με έφτιαξε πολύ η τρελα της, τον βγάζω και πάω να της το βάλω στο κώλο γιατί με τρέλανε "οχι μωρο μου, οχι εκει" δεν καταλάβαινα εγώ τίποτα παω να τον εφαρμοσω και τινάζεται μπροστά, γαμησε το λέω, τη ξαναστήνω όπως ηταν, της βάζω κ ενα μαξιλάρι από κάτω της σπρώχνω τη πλάτη τεεερμα κατω με τα δυο μου χερια και της λεω μη κουνηθεις "οκ μωρο μου λεει" εε και για κανα 3-4 λεπτα τη πέθανα και παρέδωσα σπέρμα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 16, 2019
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Spectro7
Σπουδαίος
Εγγραφή:
19 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
45
Likes:
1.674
Πόντοι:
2.471
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kostis76, Πρυτανης, FAT BASTARD και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού