Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 60 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 91289
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Στην Αθήνα λοιπόν για δουλειές και μετα απο μια ωραία έξοδο βραδινή, πήγα στο ξενοδοχείο και είπα να δοκιμάσω την Νάταλυ!
Εύκολη συνεννόηση με το γραφείο και μετα απο λίγη ωρα φτάνει το μωρο εξω απο το δωμάτιο μου.
Κουκλάκι το μωρο με χαρακτηριστικά ρώσικα γλυκά!ξανθιά με πράσινα μάτια, σωματάκι αρκετά καλό με βυζάκι δυνατό! Ψηλή γυρο στο 1,70
Διάθεση της κοπέλας παρα πολυ καλή, με το που μπήκε μέσα φιλάκι στο στόμα (δίνει πολλά φιλιά με πολυ γλώσσα και το γουστάρει)
μπανάκι και μου ερχετε στο κρεβάτι γυμνή και αρχίσει μια πίπα ακα, για σεμινάριο...τον βάζει μέσα όλο και ένα τρελό γλυψιμο όλης της περιοχής...
σκουφάκι και ανεβαίνει απο πάνω και αρχίζει να χτυπιέτε δίχως αύριο!το τελείωμα έγινε μεσα της στο σκουφάκι!
μπανάκι και απο τους δυο και μετα λίγο σοσιαλ για να χαλαρώσουμε και οι δυο..μιλάει παρα πολύ καλα ελληνικά...!
αρχίζει μετα να με χαϊδεύει σε όλο το σώμα και γυρνάει 69 και τον βάζει παλι όλο μεσα στο στόμα της..!!! Σκουφάκι
για 2ο γύρω την γυρνάω στα 4 και αρχίζω ένα σφυροκόπημα δυνατό όπου και απο μεριά της το πηγαίναμε πάρα πολυ καλά,
απλά λόγο κούρασης δεν μπορούσα αλλο και της ζητησα να με τελειώσει και να με χαλαρώσει με το τρελό τσιμπούκι της!
ο ορισμός της πίπας κύριοι! τελείωμα στο στοματάκι της οπου πήγε μετα διακριτικά και τα εφτυσε!
μπανακι το μωρό, ντύθηκε και με χαιρετησε με ενα καυλοτικό φιλί λέγοντας μου 'τα ξαναλέμε...!!!'
Την επόμενη φορα που θα ερθω Αθήνα σιγουρα θα είναι μια απο της επιλογες μου!
Αυτα απο εμενα, να ειστε ολοι καλα..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 09, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
345
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 vobras, chris1955, 6Y44 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού