Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 14 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Δεν ξέρω από που να αρχίσω, ότι και να πω για την Megan θα ειναι λίγο.

Ας ξεκινήσω πρώτα να ξεκαθαρίσω κάποια πράγματα για να μην γίνονται παρεξηγήσεις. Όπως σε όλες μου κριτικές, λέω ότι ξέρω την γλώσσα άρα και η βαθμολογία στη επικοινωνία ειναι και ανάλογη. Επίσης η γνώση της γλώσσας βοηθάει στο να χαλαρώνουν τα κορίτσια πιο εύκολα άρα και αλλάζει η απόδοση, Όχι πολλές αλλά οι περισσότερες.

Το γραφείο είναι γνωστό στην πιάτσα άρα οπως ξερουν ολοι η επικοινωνία με το γραφείο γίνεται εύκολα με 2-3 μνήματα η ένα τηλεφώνημα. Το ραντεβού κλείστηκε από την προηγούμενη μέρα να μαι σίγουρος οτι θα ναι διαθεσιμη.
Έκλεισα ένα δωματιάκι στο ξενοδοχείο της κοπελας, επί της Συγγρού και αράζω περιμένοντας την.
Στην καθορισμένη ώρα, χτυπάει η πόρτα και μπαίνει η Megan, με καζουαλ ντύσιμο και πολύ ελαφρύ μακιγιάζ που τόνιζε ολα τα ωραία χαρακτηριστικά της. Οι πρώτες 3 φωτο είναι οι πιο αντιπροσωπευτικές, με τα κιλά ύψος ότι έχει δηλώσει. Στις άλλες φωτο την έχουν κάνει μεγαλύτερη από ότι είναι.
Η Megan είναι χαμογελαστή κοπέλα με φοβερό χιούμορ και με την οποία μπορείς να συζητήσεις α παντα ξεκινώντας με την μετεωρολογική πρόγνωση της ημέρας και τελειώνοντας με κβαντική μηχανική.
Απο εμφάνιση οπως είπα, οι 3 πρώτες φωτο, απίστευτα μάτια, ζωγραφιστη μυτούλα και χειλάκια, στήθος 2κι στητό φανταστικό, με άμεση ανταπόκριση της ρόγας.
Αραξαμε στην αρχή να τα πούμε, παρέα με μια σαμπάνια. Εκεί που τα λέγαμε και γελάσαμε, κάποια στιγμή πέφτει πάνω μου και ξεκινήσαμε παθιαρικο χαμουρεμα. Καλό στιγμή σταματήσαμε και περάσαμε για μπανάκι.
Ακολούθησε ο αγώνας σε διάφορες στάσεις με αρκετά καλή πίπα και περιποίηση στης γύρο περιοχής , με άμεση ανταπόκριση από την κοπέλα και να ακολουθεί συνέχεια τον ρυθμό σου. Αγκαλιές και φιλιά χωρίς σταματημό.
Οι 3 ώρες πέρασαν χωρίς να τις καταλάβω. Σίγουρα θα την ξαναδώ, αλλά την επόμενη φορά θα μεριμνησω για περισσότερη ώρα.
Συστήνεται ανεπιφύλακτα για GFE.
Εγω παντος πέρασα φοβερά, ηταν η προσωπική μου εμπειρία και γνωμη, σίγουρα θα υπάρξουν άτομα που θα πουν ότι δεν είναι αντικειμενική η κριτική, αυτά έζησα αυτά σας διηγήθηκα.
Να περνάτε πάντα καλά

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 27, 2019
Διάρκεια
3 ώρες
Κόστος
420€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
960
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 WHATABOUTFUCK, delipas, kwstasxat και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιανουαρίου, 2019
Молодец! Ματάκι
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 136408
28 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Стараюсь братуха Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
29 Ιανουαρίου, 2019
Καλα μουφα κριτικη
B
Bon4o
30 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το ήξερα ότι κάποιος θα πεταχτεί και θα την πει την μαλάκια. Μπράβο είσαι ο πρώτος!!! Ναι!Ναι!ΠροσκύνημαΠροσκύνημα
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4