Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 110 10
Γενική βαθμολογία
 
3.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
σημερινη επισκεψη στο εν λογω μαγαζι μετα απο κατι μηνες αποχης,ο χωρος ανακαινισμενος και αρκετα καθαρος,αλλα τα καλα σταματουν εδω.Στο σαλονι αυτοπαρουσιαστηκε μια μελαχρινη milf ηλικιας 35-40,ισιο μακρυ μαλλι,στηθος 3αρι(ελαφρως πεσμενο)γενικα μια εμφανιση συμπαθητικη εως αδιαφορη.Ανακοινωθηκε προγραμμα που περιελαμβανε ισπανικο και ελευθερο στοματικο,κατι το οποιο με εκανε να δωσω το αντιτιμο(σε μια πολυ δυσκολη οικονομικη περιοδο για μενα)και να περασω στο δωματιο.Μετα απο αρκετη ωρα αναμονης ηρθε,και πιανοντας μου την κουβεντα περι ανεμων και υδατων μου φορεσε προφυλακτικο,για προκαταρκτικα ουτε λογος,ακομη και στο αγγιγμα των βυζιων τραβιοταν και δυσανασχετουσε,οταν της ειπα οτι αλλα ειχε πει στο σαλονι και αλλα κανει,μου απαντησε οτι δεν ακουσα καλα,τελος παντων την εβαλα στα τεσσερα,και προσπαθουσα νασκεφτω κατι που θαμε εκανε να χυσω,δυστυχως δεν τα καταφερα,και της ειπα να φυγει απο το δωματιο εχοντας ξενερωσει τοσο οσο ποτε αλλοτε ολα αυτα τα χρονια που επισκεπτομαι τα μπουρδελα,το μονο θετικο ηταν οτι προλαβα και εκανα νοημα σε δυο ατομα που περιμεναν στο σαλονι να φυγουν για να μην πεταξουν και εκεινοι τα λεφτα τους,οπως και εκαναν.Ονομα δεν συγκρατησα,αλλα δουλευει βραδινη βαρδια(μεχρι ξημερωματα)οπως μου ειπε,και μιλαει πολυ καλα ελληνικα(πιθανον να ειναι ελληνιδα)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 25, 2019
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
25 Ιαν 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
23
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ημεδαπος , Sapakias

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Ιανουαρίου, 2019
η πορνεια δυστυχως είναι ακριβο σπορ,θελεις με 10-20 ευρω να γαμησεις και πορνοσταρικα,απετυχες είναι τουλάχιστον ντροπη να κριτικάρετε εργαζόμενες των 10-20 ευρω.
27 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν είναι ντροπή να ενημερώνεται ο κόσμος κ μάλιστα τη στιγμή που υπάρχουν αρκετές κοπέλες που τιμούν τα χρήματα που παίρνουν...
28 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μηπως εισαι ο προμοτορας το μαγαζιου?αλλιως μαλλον δεν εχεις καταλαβει τον σκοπο τις κριτικης,ποιος σου ειπε οτι θελω να γαμησω"πορνοσταρικα"με 20 ευρω?εδω μιλαμε για κοροιδια και εξαπατηση
28 Ιανουαρίου, 2019
ειμασε σαιτ παντα πρεπει να γινετε κριτικη και στο 10 ευρω και στο 20 ευρω διοτι πολλοι πηγαινουν εκει και θελουν να αποφευγονΤΑΙ ΟΙ ΦΟΛΕς
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4