Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 120 10
Γενική βαθμολογία
 
3.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Καλησπερα τύποι μου , ώρα 2μιση το μεσημέρι πήγα στο αν λόγο ντελο να δοκιμασο την Καίτη , είναι κοντή ,Καστάνη στρογγυλό πρόσωπο μικρό στήθος εφηβικό και πεταχτό κολαρακι. Δινο στην υπηρεσία το 20αρικο και μπαινο στο δωμάτιο , μετά από 5 λεπτά ήρθε η Καίτη , χαμογελαστή μεν με μηχανικές κινήσεις δε! Άρχισε να τρίβεται άγρια πανό μου και να με φιλάει στα αυτιά και στις ρογες επισης άγρια !!! Μου βάρεσε και μαλακια αλλά μου χτύπαγε τα αρχιδια και μου έπεφτε !!! Σε κάποια φάση μου λέει τι είναι αυτό και γέλαγε ειρωνικά κρατώντας το μελατο καυλι μου!! Της λέω δεν σε πιάνο ! Μου λέει με ακούς ; Της λέω ακούω την φωνή σου μα τι λες δεν σε πιάνω!! Γιαυτο και ο τίτλος της κριτικής !!! Της λέω ξάπλωσε τον καυλονο με το χέρι μου της τον καρφωνο , και εκεί όλο τραβιοτανε , μετά έλεγε πονάω ,για να σταματησο , μετά βγαίνω από μέσα της και τον παιζο μόνος μου εκεί λέει το κορυφαίο τελειονη ο χρόνος !!! Ενο η τσατσα δεν ενόχλησε καθόλου !!! Εκεί της λέω αν δεν χυσο δεν θα βγεις από εδώ μέσα !!! Εκεί μάγκες μου βαράει μια ωραία μαλακια και έχυσα στο μισό λεπτό!! Ήθελα να κάψω ένα 20αρικο γιατί κάτι μου έλεγε ότι είναι φόλα και ας μου έλεγαν οτι είναι φιλότιμη κάποιοι...Σκευτομε να μην ξανά γαμησο μέχρι να έρθει η Εβελίνα ....άντε να δωσο κανα 2 γαμησα και στην σουζη που είναι η δεύτερη κατά σειρά για μένα σωστή πουτανα !!! ΓΙΑτι η σωστή πουτανα είναι πουτανα στο κρεβάτι και στην συμπεριφορά κυρία !!! Αυτά τυποι μου !!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 09, 2019
Όνομα κοπέλας
Καίτη
ISINAS
Μέγας
Εγγραφή:
17 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
6.406
Πόντοι:
3.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 amjik, LanciaRallye037, DeanCorso και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιανουαρίου, 2019
Είναι λίγο ελαφρώς φωλίτσα. Πίπα με προφυλακτικό και δεν αφήνει να ακουμπήσεις καθόλου χέρι από κάτω. Και δεν φωνάζει η υπηρεσια ίσως έβαλε μυαλό που της έβαλα Χέρι εγώ το πρωί γιατί φωνάζει και η Καίτη με παράτησε χωρίς να έχω τελειώσει ....
09 Ιανουαρίου, 2019
Δοκίμασε Πατρίτσια από Ρεμούνδου 21 ισόγειο
Άννα από Ιωαννίνων 5

Αλιονα από δίδυμου 18α
Καπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2