Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 16 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Φτού-φτού-φτού σκόρδα!!!!!!
Μην με ματιάσετε!!!! Κουλ

Νικητής λοιπόν (ξανά) ενός free fuck από το καλύτερο αυτή την περίοδο γραφείο της Αθήνας, οπότε οφείλω να ευχαριστήσω την τύχη μου, το AthensDiva και τους Ampelale-spipis71 που διαχειρίστηκαν την κλήρωση!

Επικοινωνία με το γραφείο άψογη για ακόμα μία φορά. Από τις διαθέσιμες για απογευματινή συνάντηση κοπέλες, επέλεξα την Νταϊάνα (πιπίνι που προσφέρει και anal), παρόλο που οι κριτικές των συναγωνιστών είναι αντικρουόμενες.
Η συνάντησή μου με την sexy Νταϊάνα εξελίχτηκε ως μια από τις ωραιότερες εμπειρίες μου με call-girl!!! Τελικά, μεγάλο πράγμα η "χημεία" μεταξύ των ανθρώπων!

Στην ώρα της η κούκλα, χτυπάει την πόρτα της σουίτας του ξενοδοχείου. Ανοίγω και βλέπω ένα sexy νεαρό κορίτσι με ζεστό χαμόγελο! Μπήκε στο δωμάτιο κρατώντας μια σαμπάνια (κερασμένη από το AthensDiva Καπέλο ), φορώντας ψηλές δερμάτινες μπότες, μίνι φόρεμα και κανένα εσώρουχο!!! Η Νταϊάνα έχει πολύ όμορφο πρόσωπο και σώμα (φυσικότατα, χωρίς πλαστικές), και (ευτυχώς) μόνο ένα τατουάζ. Οι φωτογραφίες στο site ίσως και να την αδικούν. Επίσης, υπέροχο και βελούδινο το δέρμα της.

Στους δύο "γύρους" που παίχτηκαν (με πολλές εναλλαγές στάσεων, anal και cif), πέρασα πραγματικά υπέροχα καθώς η Νταϊάνα έκανε ότι μπορούσε για να μου μείνει αξέχαστη. Πολλές πρωτοβουλίες δεν πήρε, αλλά αυτό έγινε γιατί γενικά μου αρέσει να έχω εγώ το "πάνω χέρι" σε τέτοιες συναντήσεις! Στο "ημίχρονο" των δύο "γύρων" απόλαυσα μια γλυκιά και με πολύ χιούμορ συζήτηση με την όμορφη Νταϊάνα!

Παρόλο που οι επιλογές είναι πολλές, θα ξανασυναντούσα σίγουρα την Νταϊάνα!!!

Υ.Γ. Μια "πρόταση" προς το AthensDiva: Καλό θα ήταν κάποιες μέρες οι κοπέλες να κάνουν και απογευματινά ραντεβού (16:00,17:00,18:00), καθώς υπάρχουν πολλοί (μεταξύ αυτών και εγώ) που τους βολεύουν πολύ αυτές οι ώρες.

Φτού-φτού-φτού σκόρδα!!!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 28, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
30€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
651
Πόντοι:
991
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kwstasxat, THV, tallman και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Ιανουαρίου, 2019
Όπως τα λες. Ένα πολύ όμορφο κορίτσι, πολύ γλυκό πλάσμα και με αρκετά θυλικό κορμάκι. Σε ζηλεύω, με την καλή έννοια, γιατί εγώ την έχω συναντήσει δύο φορές αλλά επειδή ήταν στο ξεκίνημα, ήταν αρκετά μσγκωμένη. Ίσως δοκιμάσω και τρίτη, θα δούμε!
04 Ιανουαρίου, 2019
Συναγωνιστή Ivan1971 νομίζω αξίζει και η τρίτη προσπάθεια! Ματάκι
Απλά πρέπει και εμείς να ξέρουμε τι ζητάμε από κάθε συνάντηση! π.χ. δεν έχω την απαίτηση από την Νταϊάνα την "πουτανιά" μιας 35αράς, όπως και δεν έχω την απαίτηση από μια 35άρα να έχει το βελούδινο δέρμα μιας 19χρονης!
06 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αυτό που λες, το έχω πει κι εγώ πριν καιρό. Πρέπει να ξέρεις γιατί παίρνεις ένα νέο κορίτσι και κυρίως να γνωρίζεις τι πρέπει να περιμένεις απ' αυτό. Βέβαια και η χημεία έχει την αξία της...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3