Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 393 10
Sex Studio 351709
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Εδω εχουμε θεμα!!!

Εμφανιση Ρομινας...μελαχρινη με μπλε ματαρες..υψος πανω απο 1,70 και ενα κορμι που σπανια συναντας σε οποιονδηποτε χωρο του αγοραιου ερωτα ειτε αυτο ειναι στουντιο ειτε σιτι τουρ ειτε οπουδηποτε αλλου!!Λεπτη με 3,5αρι φυσικοτατο στηθος με ρωζ ρωγικο κι εναν κωλο εργο τεχνης!!Σε συνδυασμο με το σολαριουμ που εχει κανει εχουμε να κανουμε με εναν μουναρο που ειλικρινα σπανια συνανταει κανεις!!

Στο δια ταυτα τωρα μπαινει η Ρομιναρα στο δωματιο με το βαζελινοζελ στο χερι και την καποτα και η πρωτη κινηση που κανει ειναι να βγαλει την καποτα απο την συσκευασια της και να την ακουμπησει πανω στο σωληναριο!Τα βαζει στην ακρη κι ο πολεμος αρχιζει....

Ορμαει και μου ξεκιναει ενα γλυψιμο απο τα γονατα μεχρι τα αυτια για κανα πενταλεπτο κι αυτο σε επαναλαμβανομενη κινηση με ισπανικο μαζι σε σημειο που την λυπηθηκα και της λεω κουραστηκες εσυ ξαπλαρε να ανταποδωσω χεχε!Σειρα μου λοιπον και το μωρακι βογγαγε που της εγλειφα τις βυζαρες και την αψογη κοιλιτσα της ενω ταυτοχρονα ετριβε το μουνακι της...βαρεθηκα της λεω σειρα σου..αντε παλι απο την αρχη γλυψιματα η τυπισσα μεχρι που την σταματησα για να αρχισει την τσιμπουκιον σταση την οποια κατεχει πολυ καλα αλλα παντα υπαρχουν περιθωρια βελτιωσης!Αφου με εχει φερει στο τσακιρ καυλωμα μου ξαναπεταει τις βυζαρες της στην μαπα κι αρχιζει το καβαλικευμα με σπασιματα της μεσης της,ερχομενη κοντα μου αλλαζοντας ρυθμους...αυτο θα πει ιππασια παιδες!!Η πονοψυχια μου για τις αντοχες της συνεχιστηκε οποτε την γυρναω ιεραποστολικο οπου εκει η γκομενα εδωσε ρεστα με χαδια ανασες και οτιδηποτε αλλο χρειαζοταν ωστε εφτασα σε σημειο να κρατιεμαι για να μην τελειωσω οποτε και την γυρισα πισωκολλητο!Εκει μαγκες εχασα το φως μου!!Αυτος ο ΠΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΣΚΑΡΙΚΟΣ!!Θα μπορουσα να καθομαι ωρες κι απλα να τον χαζευω αμιλητος!!Πισωκολλητο κανα πενταλεπτο και δωστου σπρωξιμο εγω και δωστου να κουναει το κωλαρακι της η μουσιτσα και να οι κραυγουλες οποτε λεω απο μεσα μου...τωρα μωρο θα σε παιδεψω ακομα λιγο χεχεχε..ανεβα της λεω παλι απο πανω να χαζεψω τις βυζαρες σου ωωωπ συγνωμη τις ματαρες σου ηθελα να πω..οποτε χαρα στην υπομονη της να σου παλι απο πανω η μουναρα να ξαναιππευει το ατι με δυναμη μεχρι που εφτασε το υπεροχο αδειασμα με αυτην να ειναι απο πανω μου και να συνεχιζει να κουνιεται εως οτου βγει καθε σταγονα υγρου πυρ!!

Υ.Γ1..Εδωσα 50ευρω και καθησα ενα 25λεπτο με ενα Μουνι με κεφαλαιο Μ και με μια συμπεριφορα που σε συνδυασμο με την εμφανιση της σπανια συναντας!!

Υ.Γ2...Αυτο το μουνι αν μαθει Ελληνικα θα γινει Τοπ Ονομα καποια στιγμη...βαζω και στοιχημα!!

Υ.Γ3...Μοναδικο μειονεκτημα οτι βαζει αρκετη κρεμα στο νιμου της μιας κι απο οτι καταλαβα ειναι ακομα πολυ στενη και την ακουει στερεο!!

Αυτα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 09, 2009
Όνομα κοπέλας
Ρομίνα
PIATSAS
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
89
Likes:
108
Πόντοι:
4.065
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού