Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 51 10
Call-Girls 49417
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Την Ήρα την έχω συναντήσει πριν λίγους μήνες. Είναι 40αρα ισως και λιγο πιο πάνω, δεν έχω θέμα με την ηλικία καθότι είμαι συνομήλικος και μου αρέσουν οι γυναίκες της ηλικίας μου και όχι οι μικρές (τις οποίες όσο και καλές να είναι δεν τις προτιμώ από τις έμπειρες μεγάλες καθώς αδερφια στο σεξ ισχύει νομοτελειακά το η 40αρα ίσον με δυο 20αρες όσο και να χτυπιέστε... η εμπειρία έρχεται με την ηλικία και τα χρόνια και όχι αν πάει κάποια με 1000 στα 20 της) απλά το λέω για να μιλάμε με ακρίβεια. Εμφάνιση όπως ακριβώς ο τίτλος. Πρόσωπο σκυλέ όχι εντελώς άσχημο ή αποκρουστικό αλλά όχι ωραίο ούτε καν μέτριο, σώμα αδύνατο γυμνασμένο, στήθος εξαιρετικά ψεύτικο. Στο σεξ τα κάνει όλα και σε ότι ρυθμό θέλεις. Είναι καθαρά για να γαμήσεις να φύγουν τα χοντρά.... δέχεται σφυροκόπημα ξέρει να μιλάει στο ελάχιστο social και γενικά το ευχαριστιέται! Δεν παίζει να σε αφήσει με μια φορά εκτός. Αν αυτή έχει διάρκεια ανω των 40’.
Αγαπούληδες και μερακλήδες μακριά. Η κοπέλα τιμάει τα λεφτά που βγάζει ειναι εργάτρια αλλά μέχρι εκεί. Όπως είπε και ο φίλος πιο κάτω ελεύθερη θα έπαιρνε βαριά 80€ αλλά τα ιδρώνει μέχρι τελευταίο λεπτό. Στο τέλος τα παντελονιάζει και φεύγει ξερά. Καλύτερο και πιο τίμιο απο αυτές που τα ζητάνε μπροστά και πουλάνε έρωτα μετά.
Το δεν θα την ξανασυναντούσα δεν σημαίνει ότι δεν κάνει η κοπέλα... απλά είναι για μια φορά καουμπόης εκτός και αν κάποιος έχει περίεργα γούστα τα οποία στην κουβέντα που είχαμε δηλώνει ότι τα ικανοποιεί όλα (εγω προσωπικά δεν έχω)
Καλές γιορτές μάγκες!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Ιουν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
332
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, kwstasxat, james034 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού