Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 14 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μετα απο μια μικρη ερευνα αγορας ειπα και εγω να δοκιμασω την Δαναη αφου 19, ελληνιδα κ με ωραιο κορμακι ειναι αυτο που θα εψαχνα και εξω.
Γενικα η συνεννοηση με το γραφειο ηταν ευκολη κ απλη και η συναντηση κανονιστηκε. Παω ξενοδοχειο,ανεβαινω και περιμενω.Μετα απο 20λεπτα χτυπαει η πορτα, ανοιγω και βλεπω τη Δαναη. Πρεπει να σαστισα λιγο γιατι δεν το περιμενα να ειναι τοσο ομορφη. Η κοπελα ειναι αυτο που ηθελα..ενα 19χρονο,πανεμορφο καυλακι.Μελαχροινη,πανεμορφο προσωπακι, ωραιο κορμι με ολα στημενα και στη θεση τους με φυσικο τροπο. Τρομερο κωλαρακι,στηθος μικρουλι αλλα στητο και φυσικο και εχει και 2-3 tattoo στο σωμα της. Στο επικοινωνιακο τα βρηκαμε ευκολα αφου ειναι Ελληνιδα και της κοβει κιολας,αρκετα ομιλητικη (ισως θελει λιγο προσοχη εκει μη ξεχαστεις και περασει ενα μισωρο ετσι) αλλα χωρις διαθεση να κλεψει.
Στο αγωνιστικο κομματι,παιχτηκαν 2 γυροι ( ειχα καιρο να το κανω εντος 1 ωρας) με πολυ καλη συμμετοχη και εναλλαγη στασεων, φιλιά,πιπα πολυ δυνατη με deepthroat,σαλια κλπ. Εκει που ξενερωσα λιγο ειναι οτι δεν κανει πρωκτικο τελικα. Αναγραφει depend on size και αυτο λεει και η ιδια αλλα νομιζω οτι ειναι απλα προφαση για να το αποφυγει. Παρολαυτα δεν πτοηθηκα καθολου αφου ειναι γενικα αψογη στα υπολοιπα. Τον δευτερο γυρο επελεξα να γινει μονο με πιπα καθως ηθελα απλα να βλεπω το ομορφο προσωπακι της και το εργαλειο στο στομα της. Και τις δυο φορες η καταθεση εγινε στο στομα της και τα καταπιε.
Εν συντομια, ηταν μια πετυχημενη συναντηση που περασα καλα. Δεν θα τη ξανασυναντουσα γιατι παντα μου αρεσει να δοκιμαζω κατι διαφορετικο. Καλη συνεχεια σε ολους!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 15, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
5 Δεκ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
48
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Perier45, casa di cane, doc_lin και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Δεκεμβρίου, 2018
180 γιατί πληρωσες?
16 Δεκεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ειχε extra 20€ για το cim..εγινε 2 φορες κ αρα μου ειπε +40.
17 Δεκεμβρίου, 2018
Πάντως στο βίντεο φαίνεται καλα
Δουλεμενη η πίσω πόρτα επομένως μαλλον εισαι
Ψωλαρας
18 Δεκεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φιλαρακι δεν το ειπα για να το παιξω κατι..ισα ισα το αντιθετο.Εγω ειπα τι εγινε και τι ειπωθηκε. Αν καποιος την εχει παρει απο πισω ας βγει να μας το πει και εμας.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4