Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 239 10
Sex Studio 327322
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Η κοπέλα ειχε ακριβως την εμφανιση και το ντυσιμο και το υφος και το περπατημα που σε καυλωνει και σε προδιαθετει για πολλα...οι φωτο που κατα καιρους ανεβαινουν ειναι απολυτως ενδεικτικες...μερες τωρα ηθελα να την πετυχω..
σε προδιαθετει για πολλα λοιπον και γιαυτο εδωσα το 100αρικο για μισαωρο προγραμμα με ελευθερο στοματικο...

φουλ διαθεση απο μερους μου... μπηκε στο δωματιο και ηταν καπως ψυχρη.. την προσεγγισα αρχισα χαδια και γλειψιμο βυζιων τα οποια δεχτηκε μια χαρα..
μολις πηγα να γλειψω λαιμο διακριτικα ετσι οπως ειχε γυρισει να παει να ξαπλωσει με κοιταξε με ενα βλεμμα αηδιας και μου ειπε οχι με τη γλωσσα εκει!!
τραγικη αντιμετωπιση σε ενα τυπο που μολις εσκασε ενα 100αρικο για μισαωρο μαζι σου... προσφατα ειχα συναντησει Sabrina απο ιδια αλυσιδα η οποια με χαμογελο στην αρχη της συναντησης και αφου την χουφτωνα στις βυζαρες μου ειπε με χαμογελο: ο,τι θες γλειψε αλλα οχι φιλια στο στομα παρακαλω και χαμογελουσε σαν ευγενικο μικρο κοριτσι! αυτο το αναφερω ετσι για συγκριση και παραδειγματισμο... δεν εχω θεμα να βαζουν ορια οι κοπελες στο ραντεβου αλλα με σωστο υφος και απο την αρχη..ειδικα για πραγματα που δεν ειναι αυτονοητα..!
ξενερωσα λοιπον με το υφος της Τζοβανα και αυτο φανηκε αμεσως πιστευω στα ματια μου.. εκατσα στο κρεβατι χωρις να μιλησω.. καταλαβε φυσικα πως η αντιδραση της ηταν για τον πουτσο και χωρις καμια δικαιολογια... αρχισε καπως τα ναζακια...αρχισε την πιπα χωρις προφυλακτικο και προσπαθουσε να ειναι οσο καλυτερη γινεται μπας και σωσει την προηγουμενη συμπεριφορα...τον επαιζε και τον εφτυνε και τον εγλυφε καλα...αλλα εγω παρεμενεα σχετικα ξενερωμενος...προφυλακτικο καβαλημα και τελος.. ουτε ασχοληθηκε να φερει χαρτι (και παλι το αναφερω συγκριτικα με αλλες...) σηκωθηκε πηγε στον καθρεπτη κοιτουσε τον εαυτο της και εφτιαχνε τα μαλλια της...χαιρετησε και εφυγε και εγω δεν ειχα βγαλει ακομα το προφυλακτικο.. συναντηση 10-15 λεπτων max....αυτα αγορασα με 100!

εννοειται δεν θα ξαναεπιλεγει η κοπελα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 01, 2018
Όνομα κοπέλας
Τζοβάνα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
527
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 obi1, pilofori, kwstasxat και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Δεκεμβρίου, 2018
Ωραία σε εμφάνιση αλλά πιο ακατάλληλη πεθαίνεις πολύ κρίμα για τά φράγκα που έδωσες.
Πιστεύω ότι δεν υπάρχει μεγαλύτερη απάτη και κοροϊδία από τα προγράμματα στα στούντιο αν είναι δυνατόν έδωσες 100€για μισή ώρα ενώ με 140 έχεις θεομουνο από γραφείο για μια ώρα δύο τελειώματα καμία σύγκριση στούντιο και πάνω αλο50€ περιττή φάση
15 Δεκεμβρίου, 2018
Δυστυχώς η μόνη διαφορά με φυλής είναι ότι είναι λίγο πιο καθαρά μπορείς να κάνεις ένα ντουζακι.δεν ξέρω γράφουμε εμείς αλλά είναι και το ωράριο που έχουν μεγάλο 8με6 πρωί και να έχουν περάσει καμιά δεκαριά τι όρεξη να έχουν και η γκόμενες εκεί.
R
Rnb
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2