Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 3 10
Call-Girls 4088
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Θα ειμαι συντομος επειδη γραφω απο το κινητο .
Η κοπελλα στο γραφειο ευγενικοτατη.
Ειχα στο μυαλο μου μια αλλη κοπελλα αλλα επειδη δεν ηταν διαθεσιμη μου προτεινε την Gianna. Ευτυχως την ακουσα διοτι εξελιχθηκε στην καλυτερη μου εμπειρια με cg .
Η Gianna ειναι καλλιγραμμη και ομορφη. Στα ματια μου ειναι λιγο διαφορετικη απο οτι στις φωτο αλλα αυτο μαλλον εχει να κανει με το βαψιμο και την αμφιεση της ημερας. Σε καθε περιπτωση ειναι ομορφη προσχαρη και ζεστη. Σιγουρα ολα αυτα εχουν να κανουν και με την χημεια που αναπτυσσεται μεταξυ δυο ανθρωπων αλλα ακομα και ετσι μπορω να σχολιασω οτι η συγκεκριμμενη κοπελλα εχει θετικοτατη προδιαθεση απο την ωρα που μπαινεις στο δωματιο .
Στα της δρασης τωρα απλα θα πω οτι ενοιωσα σαν να ημουν με την γκομενα μου και περνουσαμε ομορφα μαζι σε ενα δωματιο full ερωτευμενοι . Πραγματικη παρενθεση στον χρονο . Gf experience λοιπον στα καλυτερα της και ανυπομονω για replay. Ανανεωμενος αναχωρησα απο το ξενοδοχειο αποχαιρετωντας την Gianna.
Eδω βεβαια να δωσω τα ευσημα στο γραφειο διοτι το δωματιο ηταν αψογο (οπως και γενικα το ξενοδοχειο) πραγμα πολυ σημαντικο για να περασει κανεις ομορφα. Αναρωτιεμαι μαλιστα γιατι καποια αλλα γραφεια δεν επενδυουν σε στοιχειωδως αξιοπρεπη δωματια . Το κοστος προφανως δεν μπορει να ειναι ουσιωδως μεγαλυτερο , ο επισκεπτης για τα χρηματα που δινει δικαιουται ενα minimum καθαριοτητας και ανεσης ενω και η καθε κοπελλα δικαιουται να περναει τις ωρες και μερες της σε ενα χωρο που δεν θα της προκαλει καταθλιψη.
Τελειωνοντας να πω οτι στην βαθμολογια εβαλα οτι περισσοτερο με αφηνε το συστημα.
Εις το επανειδην!!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 30, 2018
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
110€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Σπουδαίος
Εγγραφή:
24 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
1.497
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bartender 74

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού