Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 161 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Εισοδος στο φ67 οπου στο σαλονι βγηκε η δεσποινις Αλισα, προκειται για μια πολυ ομορφη
μοντελε παρουσια με πολυ καλες σωματικες αναλογιες και γυρω στα 24-26 ηλικιακα.
Το κορμι της λαμπαδα, ειναι ψηλη με μακρια ποδια και ομορφο κωλαρι.
Το στηθος ειναι 1,5 στητο.
Το προσωπο της πολυ ομορφο και σεξι, δηλωσε οτι ειναι Ρωσσιδα ωστοσο απο τα
χαρακτηριστικα του προσωπου της σαν πρωτη εντυπωση μου εκανε για Μολδαβη.
Το μαλλι της μακρυ ξανθο με μικρες μπουκλιτσες.
Το προγραμμα της, ολες οι στασεις - ελευθερο στοματικο - 69.
Εισοδος στο δωματιο της Αλισα οπου την υποδεχθηκα ορθιος, την πηρα αγκαλια και αρχισα
να την γλειφω στο λαιμο και να χουφτωνω τα κωλομερια της, προσπαθησα για φιλια στο στομα αλλα δε
δεχεται, ουτε καν με χειλακια τα γνωστα στοματοφιλα.
Κατεβηκα λιγο πιο χαμηλα οπου εγλειψα και τα ομορφα στητα βυζια της και πιπιλισα τις ρωγες της.
Η Αλισα δεν ηταν αρνητικη στα προκαταρκτικα που της εκανα αλλα αυτη δεν συμμετειχε,απλως στεκοταν ορθια.
Της ειπα να ξαπλωσει στο κρεβατι οπου της ανοιξα τα ποδια και της εκανα ενα βαθυ γλειφομουνι.
Το μουνι της αξυριστο μερικων ημερων με ομορφα μουνοχειλα, επεσα μεσα με τα μουτρα και της το ρουφηξα δυνατα
με την ιδια να το απολαμβανει.
Ξαπλωσα και της ειπα να μου παρει πιπα, με ρωτησε αμα θελω με καποτα η χωρις και φυσικα της ειπα χωρις.
Η πιπα της ηταν μετριας προς κακης αποδοσης, εβαζε δυο-τρεις φορες τον πουτσο μεχρι τη μεση στο στομα της
μετα μια βαθια και μετα παιξιμο με το χερι. Απο ορχεις δεν περνά και δεν ακουμπα.
Δε μου αρεσε η τεχνικη της ωστοσο με καυλωνε να βλεπω αυτη τη μουναρα να μου γλειφει την πουτσα ακαποτα.
Της εκανα προταση να μην κανουμε γαμησι και να με τελειωσει στην πιπα.
Με ρωτησε αν εννοω να την τελειωσω στο στομα και της ειπα ναι, μου αρνηθηκε με ενα χαλαρο οχι.
Την εστησα στα τεσσερα οπου εφαγε δυνατες ψωλιες χωρις να κλεβει και να βγαζει μικρα βογγητα.
Γυρισμα και σε κανονικη σταση με τα ποδια διαπλατα ανοιχτα να προσφερει τη μουνα της για γαμησι.
Χουφτωνα τις ομορφες γαμπες της χαϊδευα τα απαλα μακρια ποδια της και εβαλα τα χερια μου απο κατω απο κωλομερια
της οπου γαντζωθηκα και αρχισα να την γαμω αργα αλλα με βαθια μπες-βγες γλειφοντας το λαιμο της.
Δεν ειχε καποια συμμετοχη στο γαμησι και με παροτρυνση μου με πηρε αγκαλια με τα χερια της απο το λαιμο μου.
Την εχυσα πολυ και δυνατα, δε με αφησε να στραγγιξω τελειως οχι απο θεμα χρονου αλλα απο φοβο.
Χαιρετηθηκαμε και αποχωρησε.

Συμπερασματικα το 20ρικο για την εμφανιση και μονο σιγουρα αξιζει,απο υπηρεσιες δειχνει οτι ξερει απλα δε θελει.
Δεν εκλεβε και δε βιαζοταν αλλα απο συμμετοχη αρκετα χαμηλη.
Δε συστηνεται για gfe αλλα ουτε και για pse γιατι δεν υπαρχει συμμετοχη.

Προτεινω την Αλισα για μια τιμια καταθεση με μια μουναρα που δε βιαζεται και δεν κλεβει,
δε θα συναντησετε ενα παγοβουνο μεσα στο δωματιο αλλα ουτε θα σας ζεστανει κιολας.

Ο χωρος καθαρος και δεν υπηρχαν προειδοποιητικα απο την υπηρεσια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλίσα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
60.606
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, Ettore, geny24 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Δεκεμβρίου, 2018
21 κατασκευαστες επιπλων συνιστουν...

Κριμα και την ειχα βαλει στο ματι την τυπισσα.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1