Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 565146
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πήγαινα για άλλη κοπέλα αλλά ευτυχώς δεν ήταν εκεί! κάποια αλλαγή της τελευταίας στιγμής στο πρόγραμμα της αλυσίδας μάλλον!
εξαιρετικα καυλωτικος χαιρετισμος στο σαλοναρισμα φορούσε ένα κορμάκι που με έκανε να αρρωστήσω με το sideboob της.... καυλωσα αμεσως!
στο δωματιο πολυ ευγενικη και χαμογελαστη... εγλειψε ρωγες και μου τον σηκωσε αμεσως...καθησα στην ακρη του κρεβατιου γονατισε με πιπωσε τελεια και αργα...της ζητησα να σηκωθει και να γυρισει πλατη και να κατσει αργα πανω μου... ειχαμε και οι 2 προσωπο προς τον καθρεπτη...επιανε τα ωραια βυζακια της που σε τρελαναν εξαρχης απο το σαλοναρισμα και αυτη μπαινοβγαινε στον πουτσο μου αργα και αισθησιακα...χυσιμο μοναδικο...ηξερε πως να κινηθει μεχρι να βγει και η τελευταια σταγονα...με το που ηρεμησα βγηκε και αμεσως ασχοληθηκε με το να μου φερει χαρτι και να βγαλει το προφυλακτικο και να το πεταξει...κινησεις που εκτιμω αφανταστα...συνεχως ευγενικη φιλακι στο μαγουλο και αποχαιρετισμος...πολυ πολυ ευχαριστη εκπληξη η πρωτη φορα μαζι της..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 15, 2018
Όνομα κοπέλας
Μιχαέλα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
527
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 _thodoris

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού