Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 99 10
Μασατζίδικα 181883
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ημερομηνία ενδεικτική (έχω περάσει μαζί της 2-3 φορές εκεί που είναι τώρα και κάνα δυο ακόμα όταν ήταν στο Φραντζή 4).
Αν σας καλύψει αυτό που θα δείτε στην πασαρέλα ή και στις φωτογραφίες προχωρείστε άφοβα (με μόνο "μειονέκτημα" τα πολύ elementary ελληνικά).
Κατά κάποιο περίεργο πρώτο πέρασα καλύτερα στην πρώτη και κατόπιν μετά την τρίτη-τέταρτη συνάντηση.
Πάντα με ρωτάει για μασάζ και πάντα αντιστέκομαι, η προθυμία της όμως θα με κάνει κάποια στιγμή να δοκιμάσω.
Σε όλα τα υπόλοιπα είναι πολύ δεκτική, ζεστή και εξυπηρετική. Νοικοκυροκόριτσο για σπίτι (που λένε...).
Σε αυτό το μαγαζί οι υποκειμενικές μου προτιμήσεις από αυτές που έχω δοκιμάσει είναι Όλγα > Εύα > Λίνα-Γιασμίν > Ελένη.
Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 14, 2018
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Όλγα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
198
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 HarisGB, frangulis, flynow

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Νοεμβρίου, 2018
πολυ καλη η Ολγα. παντα περναω καλα μαζι της
25 Νοεμβρίου, 2018
H Τυπισσα ειναι πραγματικα, καλτ και το εχει..επισης χωνεται πολυ δυνατα στο 2ο ημιχρονο.
Για μασσαζ κατεχει μια παραξενη τεχνικη τη moscou massage λεγεται, και ειναι να εισαι φιτ για να το αντεξεις γιατι συνδυαζει πολυ δυναμη και "Πολεμικες τεχνες", εαν ειστε αυτου του σπορ (sensei, μαυρη ζωνη κτλ) ειστε στη καταλληλη Έρωτας
H
HarisGB
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2